İçeriğe Yönlendir

Goodyear Cargo Ultragrip?

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Aracıma kışlık lastik almak üzereyim. Goodyear cargo ultragrip nasıldır? 310 TL fiyat verdiler. İnternette yorumları göremedim. Deneyimler, olumsuz özellikleri veya şunu al diyebileceginiz lastik tavsiyeleriniz bekliyorum. Teşekkürler.

Not: Lastik türü: C , Orjinal lastik ebatı: 205/65/16

Goodyear cargo ultragrip 2:

f3c79457dad2f1020208416aa92e67ef.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yük tipi lastiklerin testine ben rastlamadım. bineğeine üretitği modelere bakarak karar vermeli. yolda bırakacağını sanmam.. pirelli nin kini kullanmıştım harika idi transit te

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

yük tipi lastiklerin testine ben rastlamadım. bineğeine üretitği modelere bakarak karar vermeli. yolda bırakacağını sanmam.. pirelli nin kini kullanmıştım harika idi transit te

Çağlar abi cargo ultragrip, binek ultragriplerden hangisine denk geliyor? Binek için kış lastik testlerine baktığım zaman ilk 10 içerisinde ultragrip 9 var. Ultragrip 9 ile cargo ultragrip aynı düzeyde diyebilir miyiz?

tarihinde Gökhan Çelikk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

düzewy değil de. ug9 un diğer markalara olan başarısnı cargo serisinde de yakaalması olağan sonuç olacaktır. vesile ile ticaride petlas deneyen çok oldu malum rakam deniyor ancak hem aşırı ucuz değil hem de yolda kalanlar oldu aynı rotada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...