İçeriğe Yönlendir

Karaciğer Nakli - Memorial

Emre Şimşek

Recommended Posts

Talha Burak Ertem

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçmiş olsun.Rabbim acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Acil şifalar diliyorum Emre...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Geçmiş olsun, İstanbul trafiğine randevu saati için dikkat ediniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Allah acil şifalar versin Emre

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Öncelikle geçmiş olsun.

Memorialda tanıdık yok, ama ben yan binadayım :) Eğer vaktiniz olursa yemeğiniz, çayınız benden :)

Dip not: Aracınızı memorial valesine bırakmayın :) hem çaprazda perpa otoparkının girişi var, o otoparka bırakın.

Murat Hocam saat 14'te oradayim inşallah. Yanımda bir akrabam olabilir. O nedenle uğrayamayabiliriz hakkınızı helal edin :)

Öncelikle geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin. Karaciğer nakli konusunda İstanbul Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Kaynarca/Pendik/İstanbul) 'de karaciğer naklinde bir numara bir hoca var, ismi Önder DULUNDU.Kesinlikle babanızı bir göstermenizi tavsiye ederim.Bu hoca sadece karaciğer nakli ve ameliyatı yapıyor.Kendini hastalarına adamış birisidir.

Pardon ismi Ender DULUNDU

Teşekkür ederim Tamer bey. İsmi bir kenara not alıyorum. Bugünkü görüşmeye göre yonlenebiliriz. Babam zaten şu an Ankara'da istirahat ediyor. Ben sadece dosyasını gotürüyorum..

Ayrıca güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Tamer Ataç

Murat Hocam saat 14'te oradayim inşallah. Yanımda bir akrabam olabilir. O nedenle uğrayamayabiliriz hakkınızı helal edin :)

Teşekkür ederim Tamer bey. İsmi bir kenara not alıyorum. Bugünkü görüşmeye göre yonlenebiliriz. Babam zaten şu an Ankara'da istirahat ediyor. Ben sadece dosyasını gotürüyorum..

Ayrıca güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Merhabalar Ender hoca ile görüşebildinizmi ?Babanızın götürmeseniz bile dosyasını bir görmesinde fayda var.Babanızın karnında asit birikmesi ne durumda şu anda.Karından su alınmaya başladımı. (Parasendez).Allah şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. trafiği en yoğun yerlerdendir Şişli, dikkat edin.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Allah acil şifa versin, geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Çok geçmiş olsun tanıdık olmasa da dualarımız sizinle.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Merhabalar Ender hoca ile görüşebildinizmi ?Babanızın götürmeseniz bile dosyasını bir görmesinde fayda var.Babanızın karnında asit birikmesi ne durumda şu anda.Karından su alınmaya başladımı. (Parasendez).Allah şifalar versin.

Merhaba Tamer bey. Babamın dosyasını memorial'de prof. dr. Koray Acarlı'ya gösterdim. Nakil için uygunluğu araştırılmak üzere bizi nakil birimine sevk etti. 8 gün sonra Ankarada tomografisi var. Tomografi sonucunu memoriale götüreceğim ondan sonra doktor tekrar inceleyecek.

Şimdiye kadar 1 defa geçen hafta karnından 3,5 lt su alındı. Karnındaki asidi ilaçlarla idrar yoluyla atmasını sağlıyorlar şu anda..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Rabbim şifasını versin hocamızın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...