İçeriğe Yönlendir

Yazıcı Tavsiye?

Mustafa Çiçek

Recommended Posts

Mustafa Çiçek

Brotherın wifi li olanından sipariş verdik bakalım. Bunu ablama aldım yakın zamanda kendime de almayı düşünüyorum tavsiyeleri değerlendireceğim

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

kaparsak?

Kapatırsan bir ay sonra ilk baskıda bazı renkler olmaz. Kapatmaya gerek yok çünkü uyuyorlar.. ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kapatırsan bir ay sonra ilk baskıda bazı renkler olmaz. Kapatmaya gerek yok çünkü uyuyorlar.. ;)

Bir arkadaşım var. Askerde Yazıcı idi.. Bilgisayara bağlasak? Caiz midir hocam?  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Recep Güney

Samsung ML 1600 kullanıyoruz 4-5 yıldır 20 tl idi sanırım tonerinin doldurmasi en son.. hiçbir sıkıntısı yok hızlı da yazıyor. . Bu model uretilmiyor sanırım artık. Yazılımsal bir işlem yapılması gerekiyordu ama toneri tekrar tekrar doldurup kullanabilmek için. . Zamanında 110 tl ye alıp 30 tl de bu yazılım için vermiştim. .

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Hazır konusu açılmışken sormak istiyorum , hp p1010 yazıcımın toneri bugün bitti. Toz alıp kendim mi doldurayım veya muadil toner öneriniz var mı?

Link alabilirsem çok iyi olur :)

Muadil al kurtul. Dram ında falan da sorun varsa ondan da kurtulmuş olursun. 

İzmir'in neresinde yaşıyorsun bilmiyorum ama Bayraklı adliye civarında iyi bir tonerci önerebilirim. Hem dolum yapıyorlar, hemde muadil toner satıyorlar. 

Ben şirketin bütün tonerlerini oraya doldurtuyorum, muadil almak gerekirse oradan alıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Muadil al kurtul. Dram ında falan da sorun varsa ondan da kurtulmuş olursun.

İzmir'in neresinde yaşıyorsun bilmiyorum ama Bayraklı adliye civarında iyi bir tonerci önerebilirim. Hem dolum yapıyorlar, hemde muadil toner satıyorlar.

Ben şirketin bütün tonerlerini oraya doldurtuyorum, muadil almak gerekirse oradan alıyorum.

Çamdibindeyim abi , ismi ne şirketin bakayım bi ara
Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Çamdibindeyim abi , ismi ne şirketin bakayım bi ara

Boytaş gibi çok büyük bir yer değil. konum link'ini aşağıda ilettim. Adımı verebilirsin Apeks Yazılım'dan Osman tavsiye etti sizi dersen pişman etmezler.

https://goo.gl/maps/dy88WQvJJy92

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Boytaş gibi çok büyük bir yer değil. konum link'ini aşağıda ilettim. Adımı verebilirsin Apeks Yazılım'dan Osman tavsiye etti sizi dersen pişman etmezler.

https://goo.gl/maps/dy88WQvJJy92

Çok teşekkür ederim abi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bir arkadaşım var. Askerde Yazıcı idi.. Bilgisayara bağlasak? Caiz midir hocam?  :unsure2:

Lazer Yazıcı mıydı? :selo::D

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

O yazıcıya toneri neresine takıyoruz acaba.

Yorum bağlantısı
Ercan Pamukcu

Benim dediğim Epson marka olanlarda baskı kafası yok. Ayrıca bu tip cihazlar düğmeden kapatılmazsa belirli periyotlarla kafaların kurumaması için tıkır tıkır bir şeyler yapıp kendini temiz tutuyorlar..

evet kapatılmadığı zaman kalibrasyon yapanlar var.bu durumda çok sıkıntı yaşanmaz ama maddi durum yeterliyse her zaman laser modelleri öneririm her açıdan avantajlı bence.

Ercan beyin meslek kısmına baktım da biraz meslektaşız gibi duruyor..   :D   Benim saçlar neden beyazlamıyor sanıyorsun hep tonerden.. :D

benimkide beyazlamıyor ama daha vahimi dökülüyor. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

evet kapatılmadığı zaman kalibrasyon yapanlar var.bu durumda çok sıkıntı yaşanmaz ama maddi durum yeterliyse her zaman laser modelleri öneririm her açıdan avantajlı bence.

benimkide beyazlamıyor ama daha vahimi dökülüyor. :biggrin:

Corona telinden olabilir.. :D Ne tarafta ne marka üzerine çalışıyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Ercan Pamukcu

:D olabilir.bizde korona teli yok ama benzeri mekanizma var.

öveçlerde hp yetkili servisinde çalışıyorum.

siz nerde ve ne üzerine çalışıyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

:D olabilir.bizde korona teli yok ama benzeri mekanizma var.

öveçlerde hp yetkili servisinde çalışıyorum.

siz nerde ve ne üzerine çalışıyorsunuz ?

Ricoh fotokopi makinelerinin teknisyeniyim ben, kendi iş yerim var..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...