İçeriğe Yönlendir

İbiza Fabia İ20 Fiesta Arasından Seçim

Kadir Özdemir

Recommended Posts

Mehmet Gürcüoglu

Fabia mantıklı bir seçim olur. Motor donanım ve fiyat  açısından. 

Fiesta'yla aramızda duygusal bir bağ var seviyorum haylazı :)

İ20 görsel olarak favorim :)

İbiza İspanya'da bir şehir olarak kalsın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

İmzanin basinda minik bir mavi tick var, ona tiklarsaniz bos bir yuvarlak olacak. O zaman imzaniz gelmeyecektir. Bunu her mesajda yapmalisiniz.

Komple kapatmak isterseniz Tapatalk/Ayarlar/İmza kismindan kapatabilirsiniz.

Teşekkürler bilgi için halletmiş olduk...
Yorum bağlantısı
Misafir

Seat Ibiza diyorum. Özellikle DSG
Fabia ile Ibiza arasında ki fiyat farkını ihmal etmeyin.. Ibiza tam bir F/P aracı.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kadir Özdemir

Kredi işini bugün halledebildim ama fiyatlar yükselmiş 1 ay önnce 47bine style plus 1.2 tsi ibiza alırken 49400 fiyat verdiler antalya. Skodayı aramadım ama seat için uygun fiyat veren bayi bilen varmı sanırım seat alınacak gibi.

Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir
(düzenlendi)

Birde fiat dan fiyat alayım dedim 45500 e punto 1.4 77 hp benzinli bırakıyorlar. Sanırım rampalarda güçsüz kalıyormuş.

tarihinde Kadir Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Birde fiat dan fiyat alayım dedim 45500 e punto 1.4 77 hp benzinli bırakıyorlar. Sanırım rampalarda güçsüz kalıyormuş.

tsi motor varken 1.4 77 hp atmosferik motora para vermeyin . tanıdığım Linea aldı en boş paket cazip fiyatlı diye 77 beygirlik versiyon hem araba yürümüyor hemde yakıt fazla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir

tsi motor varken 1.4 77 hp atmosferik motora para vermeyin . tanıdığım Linea aldı en boş paket cazip fiyatlı diye 77 beygirlik versiyon hem araba yürümüyor hemde yakıt fazla

Bizim iş herhalde 2 daha ver şunu al 3 daha ver bunu al hesabı olacak :-)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sıfır arabada turbo keyfini yaşamak varken 77 bg pişmanlık olacaktır. Yeğenim 1.0 atmosferik ibiza aldı birebir görüşmedik ama annesi(kuzen) ve eşi çok yakıyor diyordu(aile içi konuşmalardan duymuş olsalar gerek, malum hanımlarımız pek ilgili değil arabayla).

Yorum bağlantısı
Misafir

Sıfır arabada turbo keyfini yaşamak varken 77 bg pişmanlık olacaktır. Yeğenim 1.0 atmosferik ibiza aldı birebir görüşmedik ama annesi(kuzen) ve eşi çok yakıyor diyordu(aile içi konuşmalardan duymuş olsalar gerek, malum hanımlarımız pek ilgili değil arabayla).

1.0 ecoTSI alınmalıydı. Atmo araba bana göre artık karbiratörlüden farkı yok.

Tabi ki ekonomi el verirse. ;)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

1.0 ecoTSI alınmalıydı. Atmo araba bana göre artık karbiratörlüden farkı yok.

2.el aldığı ilk aracında bazı sorunlar yaşayınca fazla detaya girmeden liste fiyatı en ucuz sıfır aracı almış.
Yorum bağlantısı
Misafir

2.el aldığı ilk aracında bazı sorunlar yaşayınca fazla detaya girmeden liste fiyatı en ucuz sıfır aracı almış.

Doğrudur. Herkesin ekonomisi el vermeyebilir. [emoji106] [emoji6]
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

1.0 arabaya da çok yakıyor diyorsa binmesin
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

1.0 arabaya da çok yakıyor diyorsa binmesin

Küçük motor alıp gitsin diye basıyor muhtemelen
Yorum bağlantısı
Feriz AY

Benim birader de 2014 1.2 benzinli i20 var.karışık 100km/6lt tüketim var.geçen adanadan Gaziantep geldiğinde ben kullandım.bendeki 2006 fiestadan biraz daha ferahtı içi.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kadir Özdemir

Halen araç alamadım :-) bugün 2014 kia rio 1.25 denk geldi 40bin tl km 18binde seçenek çoğaldı, cam tavan i20 hoşuma gidiyor ama style pakedinde 2 hava yastığı kiada standart 6 tane

Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir

ibiza 1.2 tsi style kur farkından dolayı zam gelmiş plus paket 48.5 falan civarına geliyo ibizanın içi çok boş geliyo bana rio güzel kullanan varsa yorum alabilirim

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

ibiza 1.2 tsi style kur farkından dolayı zam gelmiş plus paket 48.5 falan civarına geliyo ibizanın içi çok boş geliyo bana rio güzel kullanan varsa yorum alabilirim

Fabiadan neden vazgeçtiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir

Planda olmayan ekstra harcamalar çıkınca haliyle limit biraz düştü nasip artık birde 2013 accent blue 1.4 lpg 44000 tl bu aracı bilen varmı

Yorum bağlantısı

Planda olmayan ekstra harcamalar çıkınca haliyle limit biraz düştü nasip artık birde 2013 accent blue 1.4 lpg 44000 tl bu aracı bilen varmı

Bu araca bu parayı verene kadar 1.2 TSI + DSG Style Paket Ibiza alırdım şahsen.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2013-33binkm-hatasiz-boyasiz-otomatik-359010327/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-2013-model-seat-ibiza-7-ileri-otomatik-hatasiz-354879617/detay

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kadir Özdemir

Arkadaşlar bugün 1.25 benzinli fiesta expertize soktum kaporasını verdim pazartesi nasipse satışını alıcam konuma cevap veren herkese teşekkür ederim nasibimizde tekrardan ford varmış :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

Hadi hayırlı olsun 2013 yeni kasasını kullanıyorum sakin kullanımda sıkıntı yok agresif kullanımda yakıt biraz var ama 1.25 göre iyi performans var araçta bi önceki aracın ibiza idi oda güzel bir araba idi ama fiesta daha bi oturaklı bide karizması var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...