İçeriğe Yönlendir

Aniden Reklam Çıkıyor

Ömer Hava

Recommended Posts

Ömer Hava

İnternette gezinirken bir anda reklam çıkıyor arka planda bunu nasıl kapatabilirim ? Herşeyi denedim olmadı bilen varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Virüs yemişsiniz. İşletim sisteminiz Windows 7 ve altı ise Combofix'le çözersiniz muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Ömer Hava

Virüs yemişsiniz. İşletim sisteminiz Windows 7 ve altı ise Combofix'le çözersiniz muhtemelen.

Windows 10 ?

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Hemen formata girişmeyin. Format atsanız bile belli internet kullanım alışkanlıklarınız varsa aynı sorun ile yeniden karşılaşırsınız :)

İnternet tarayıcınızın eklentilerini temizleyin, garip araç çubuklarını kaldırın. Startupta kendi başlayan ismi yabancı programları internetten araştırıp kapatın. Üzerinde çalışın önce, baktınız hala temizlenmiyor o zaman profosyonel destek, yoksa format :)

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Ad block ile açılan reklam pencerelerinin çoğu engellenebiliyor.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Ad block ile açılan reklam pencerelerinin çoğu engellenebiliyor.. 

İşinizi çözecektir. Firefox kullanıyorsanız eklentisini indirin...

Yorum bağlantısı
Misafir

Adguard programını kullanıyorum ne sitedeki reklamları ne de o her videonun başındaki bıkkınlık veren reklamları görüyorum 

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

Ömer Bey, izninizle vesile ile konunuz üzerinden benim de bir sorum olacak arkadaşlarıma; araç kameramdaki görüntüleri izlemek üzere, farklı video oynatıcıları indirirken, virüs de indirmişim artık o kesin. Google Chrome açtığımda hemen yan sekmede Mylucky123 isimli tarayıcı devreye giriyor, ve FV denilen başka bir arama motoru sonuçları gösteriyordu. Ben de bunun üstüne, Google Chrome'u program ekle/kaldır dan kaldırdım ve tekrar kurdum, sorun devam etti. Laptopım da Avira Anti Virüs programı kurulu Doğuş'a da danışarak tarama yaptırdım, karantiya aldı virüsleri, fakat sorun halen devam ediyor.

Bu sabah da geldim Google Chrome'u hiç kullanamıyorum, bana gelen uyarı (Bakınız Görsel 1) şeklinde, yardım olabilecek arkadaşlardan destek rica ediyorum.da95c0d1ddc1b4ba541e615334b68ceb.jpg

tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Denetim masasından sizin indirmediğiniz ve bilmediğiniz programları silin. Chrome'u da silin. Adwcleaner ile tarama yapın , bulunanları temizleyin. Chrome'u tekrar indirin. 

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Denetim masasından sizin indirmediğiniz ve bilmediğiniz programları silin. Chrome'u da silin. Adwcleaner ile tarama yapın , bulunanları temizleyin. Chrome'u tekrar indirin.

Tamam Rifat Bey deneyecegim, sonucu da bildirecegim. Tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tamam Rifat Bey deneyecegim, sonucu da bildirecegim. Tesekkur ederim.

Chrome'da özelliklerine girin. Eklentilerde bilmediğiniz tüm eklentileri kaldırın.

Bir de masaüstünteki chrome simgesine sağ tuşla tıklayıp özelliklere girip bi screenshot gönderir misiniz?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Chrome ayarlarında arama motorlarını yönet sekmesi var orada sadece google olsun ve varsayılan google olsun... Chrome hiç kendine yakışır şekilde yönetilmiyor buluttan nem kapan bir tarayıcı ama hızlı ve sade olduğu için biraz dikkatli kullanınca güzel...

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Adguard programını kullanıyorum ne sitedeki reklamları ne de o her videonun başındaki bıkkınlık veren reklamları görüyorum 

Denedim, adblockdan cok daha etkili.

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

yetişeemdim format yazacaktım

İyi olmuş... Her şeye de yetişme ya Allaallaaa... :crazy:

Belgesel sitelerinde çok oluyormuş.

Yoo, hiç de olmuyo. Kim demiş onu? :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...