İçeriğe Yönlendir

Cmax 215 50/17 Continental mi Michelin mi

Onur Yapıcı

Recommended Posts

Onur Yapıcı

215/50/17 95W XL

Continental

Michelin arasında kaldım

Üstündeki michelin 50 binde lastikler 4 mm oldu 3 senelik ve çatlaklar var. Conti micheline göre sert diye biliyorum ama yağmurlu havada michelinden daha başarılı bmw mercedes genelde conti ile geliyor orjinalinde yakın zamanda değiştiren var mı? Fiyat olarak çok yakın 450 conti 470 michelin.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

215/50/17 95W XL

Continental

Michelin arasında kaldım

Üstündeki michelin 50 binde lastikler 4 mm oldu 3 senelik ve çatlaklar var. Conti micheline göre sert diye biliyorum ama yağmurlu havada michelinden daha başarılı bmw mercedes genelde conti ile geliyor orjinalinde yakın zamanda değiştiren var mı? Fiyat olarak çok yakın 450 conti 470 michelin.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Ben Continental SportContact5 kullanıyorum 4 yıldır, iki takım oldu. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

215/50/17 95W XL

Continental

Michelin arasında kaldım

Conti için otokoçtan fiyat alın kdv indirimi mevcut

Yorum bağlantısı
Burak Koca

215/50/17 95W XL

Continental

Michelin arasında kaldım

Hocam Conti'ler birçok desende Michelin'den daha başarılı. Sizin Söylediğiniz desen ContiSportContract 5 mi? Eğer CSC5 ise kesinlikle Conti alın.

Siz ne kullanıyorsunuz diye soracak olursanız, Hankook kullanıyorum. 205/55 R 16 ebatında Conti CSC 2'nin üretimini bitirdiği için (Bayinin verdiği bilgi) bende bu ebatta Test Birincisi olan Hankook Ventus Prime 3'ü tercih ettim geçtiğimiz Yaz. 

Yorum bağlantısı
Ömer Budak

Nisan ayında eskiyen Michelin lastikleri ContSportContact 5 ile değiştirdim, gayet memnunum. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Goodyear eff performance . Michelin continental kadar iyi ve daha ucuz + conti nin doğru dürüst servisi yok piyasada hep sağdan soldan alıyorsun . michelin da o incelikte yanakta sıkıntı yaratır benim tavsiyem goodyear olmadı pirelli.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Zafer Coskun

215/50/17 95W XL

Continental

Michelin arasında kaldım

cmax aracımın 215 50 17 prelli lastiklerini bir ay önce 215 55 17 98w petlas olarak yeni değiştirdim, araçta herhangi bir sürtme falan yok, hatta araca daha iyi yakıştı, bariz bir şekilde konforu arttı, tümseklerden çukurlardan geçince falan artık aracın daha yumuşak hissediliyor, 148 km gelen yol bu değişim sonrası 140 kmye düştü, yakıt olarak uzun yolda yaptığım 5.0 lt tüketim 4,8 e düştü kısa mesafede şehir içi inişli çıkışlı yollarda ise 7,3 ten 7,5 e çıktı, araçta ilk kalkışta ve ikinci vitese geçişteki performansta biraz düştü. lastik değiştirecek arkadaşlara tavsiyemdir.

önceki prelli lastiklerde çok sıkıntı yaşadım dişleri yeni olmasına rağmen lastiklerden ikisi keten kırdı. ve bu şekilde basınçları eşitleyerek iki yıl kullandım. petlası ise fiyatı uygun olduğu için aldım.

aracımın kilometresi ise 113 binde, herhangi bir sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...