İçeriğe Yönlendir

Uygun Fiyatlı Aksiyon Kamerası

Hakan Gülsoy

Recommended Posts

Hakan Gülsoy

Arkadaşlar iyi günler uygun fiyatlı aksiyon kamerası bakıyorum 250-300 civarı bir model buldum sjcam m10 isminde var videolarınızı izledim oldukça başarılı geldi sizin kullandığınız aksiyon kamerası veya bu model kamerası olan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Olgu beyin tavsiyesi üzerine almıştım a.mkov 7000s bütün aparatları içinden çıkıyor 1senedir sorunsuz kullanıyorum geçen gün 3 arkadaşım daha aldı benden görüp onlarda beğendş 64gb karta uyumlu güzel bir cihaz 63$ şuan gearbestte tavsiye ederim seçim sizin kargoyuda postnl seçeneği ile alırsan 20 gün bile olmadan gelir

(Not : marka arasındaki nokta sansür

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

Aksiyon kameralar su geçirmezlik özelliği varmı?

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Aksiyon kameralar su geçirmezlik özelliği varmı?

Aparatları var aparatı taktınmı sıkıntı olmuyor

Olgu beyin tavsiyesi üzerine almıştım a.mkov 7000s bütün aparatları içinden çıkıyor 1senedir sorunsuz kullanıyorum geçen gün 3 arkadaşım daha aldı benden görüp onlarda beğendş 64gb karta uyumlu güzel bir cihaz 63$ şuan gearbestte tavsiye ederim seçim sizin kargoyuda postnl seçeneği ile alırsan 20 gün bile olmadan gelir

(Not : marka arasındaki nokta sansür

Yorum bağlantısı
Misafir

Aparatları var aparatı taktınmı sıkıntı olmuyor

Yurt dışından sipariş daha önce vermedim nasıl veriliyor.

Gearbestten bir hesap açın gerisini Chrome türkçeleştirme ile basitce yaparsınız sadece kargo seçeneğini hollanda üzerinden almanızı tavsiye ederim artı 1.99$ oluyor ama daha güvenli ve hızlı ulaşır
Yorum bağlantısı
Eser Yıldırım

Ben motorsiklet için aldım 100 tl idare ediyor.facede sayfaları var motorsiklet aksesuarları diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

1 ay kadar beklemeyi göze alırsanız 720 1080p kameraları tam ekipmanı ile su altı çekip kabı ile falan beraber 140 150 tl ye ali ekspresden alabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Ben motorsiklet için aldım 100 tl idare ediyor.facede sayfaları var motorsiklet aksesuarları diye

Baktım onlarada çokta düşük bişey almak istemiyorum.
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Hakan Gülsoy

1 ay kadar beklemeyi göze alırsanız 720 1080p kameraları tam ekipmanı ile su altı çekip kabı ile falan beraber 140 150 tl ye ali ekspresden alabilirsiniz.

Daha önce herhangi bir alışveriş yapmadın ama belki deniyebilirim:)
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

ben de amazon.de üzerinden 14 euro'ya bir kamera aldım. henüz denemedim. kargo dahil 70 tl'ye geldi. 10 günde elimde oldu. dhl ile geliyor.

en büyük artısı 2 tane lensi var. hem ön tarafı hem de yan tarafı çekebiliyor ancak görüntü kalitesi nedir bilmiyorum.

https://www.amazon.de/Oregon-Scientific-ATC-Chameleon-Camera/dp/B009ODD736/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1476449225&sr=8-1&tag=4873264-214612-412-21&keywords=oregon+scientific+chameleon

Yorum bağlantısı
Misafir

Gearbestten bir hesap açın gerisini Chrome türkçeleştirme ile basitce yaparsınız sadece kargo seçeneğini hollanda üzerinden almanızı tavsiye ederim artı 1.99$ oluyor ama daha güvenli ve hızlı ulaşır

Ben kargo ücreti ödemiyorum ama hem nl ile geliyor.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben kargo ücreti ödemiyorum ama hem nl ile geliyor.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değiştiyse bilmiyorum necati abi hollanda kargosu ile 10gün önce arkadaş ücretli almıştı

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Arkadaşlar alieksperssten kamera siparişini verdim eken h9 modeli:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...