İçeriğe Yönlendir

Bu Resimdeki Yer Için Ne Yapılabilir.

Abzah Adige
Çözüme git Hayrettin Bahadir tarafından,

Recommended Posts

Abzah Adige

Arkadaslar konu için burası uygun mu bilmiyorum ama fiesta 2005 arabamın on camın fitillinde resimdeki gibi bir durum olustu. Bu köselerden şimdilik su girmemiş ama yagışlar arttıkca içeriye su alabilecekmiş gibi gelyor. Buraya ne yapabilirim. Siyah silikonla doldursam ilerde sorun olur mu. Acil.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Fotoğraf yok ama fiestanin camları yapıştırmadir zaten fitil görsellik için birazda. Su alacağını zannetmiyorum..

Yorum bağlantısı
Abzah Adige

Fotograf ekleyemedim malesef. Nasıl yuklendiğini araştırıyorum

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Fotograf ekleyemedim malesef. Nasıl yuklendiğini araştırıyorum

Tapatalk uygulaması kullanın..

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Benim araçtada aynen o şekilde yıpranma vardı uzun süre öyle kaldı daha sonra ön cama taş gelip çatlayınca camı değiştirirken fitilide değiştirdim içeriye su alma gibi bir olay olmamış herhangi bir paslanmada yoktu. O fitilin 100tl gibi bir fiyatı var yetkili serviste daha pahalı.

Yorum bağlantısı
Abzah Adige

Benim araçtada aynen o şekilde yıpranma vardı uzun süre öyle kaldı daha sonra ön cama taş gelip çatlayınca camı değiştirirken fitilide değiştirdim içeriye su alma gibi bir olay olmamış herhangi bir paslanmada yoktu. O fitilin 100tl gibi bir fiyatı var yetkili serviste daha pahalı.

Ben şu cama bi taş atıyımda sorunu kokten halledelim bari.. şaka şaka.. tesekkur ederim cevabınıza.

Ya arkadaşlar görüntü kötü görünüyor. Slikon filan iş görürmü, ya da o L şeklindeki köşe eki satılırmı bulabilirmiyim, nereye bakıyım.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

O kısımda fitilden başka her şey kötü görünür. Eğer olabiliyorsa fitili değiştir derim. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...