İçeriğe Yönlendir

W203 Kasa Takmatik Perde

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Malesef aracımda arka cam perdesi olmadığı için, kararan dikiz aynasına rağmen farı ayarsız bir takım şahsiyetler nedeni ile bu önlemi aldım gerçekten başarılı oldu.

Perdeler üç parçadan oluşuyor, arka cam sıkıştırma yöntemi ile, yan camlar ise içinden çıkan kendi aparatları ile yapıştırma yöntemi ile monte edilyor

1 arka cam

2 sol arka cam 

3 sağ arka cam

Öncesi
26c7b0f0fdab55da7dac91cc8e94926a.jpg

Sonrası
030045d4f21ed324600a3f4964eae5bf.jpg

Öncesi
953001d34894ef324059280ded4d1255.jpg

Sonrası
53268e5aad0534ae20634a16f39e36dc.jpg

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun Süha. Renault'un yanı değil mi burası?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Dışarıdan film gibi duruyor. İçeriden resmi olsa daha net anlaşılır nasıl birşey olduğu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

MK4.5 Mondeo'da kullanmıştım, arka camlar inip kalkmadığı sürece sorun yok. Güle güle kullan. Cam filminin yerini tutmuyor maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Hayırlı olsun abi. Mondeo için uzun bir süredir kullanıyoruz. Oldukça kullanışlı. Sadece uzun süre kullanımda güneşten dolayı tonu biraz açılıyor  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Arkadan gelip saçma saçma selektör atan olunca perdeyi kaldırıp bisinis klasa geciyom bende :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı olsun Süha. Renault'un yanı değil mi burası?

aynen bizim işyeri burası, beklerim ;)

içeriden zindan gibi olur bence:)

yok içeriden herhangi bir sıkıntı yok ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tamer Topaç

Bunlar çok iyi oluyor. Temizliği de çok basit, çıkar, su tut, koy kenara 15-20 dk' da kurusun.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Malesef aracımda arka cam perdesi olmadığı için, kararan dikiz aynasına rağmen farı ayarsız bir takım şahsiyetler nedeni ile bu önlemi aldım gerçekten başarılı oldu.

Perdeler üç parçadan oluşuyor, arka cam sıkıştırma yöntemi ile, yan camlar ise içinden çıkan kendi aparatları ile yapıştırma yöntemi ile monte edilyor

Güle güle kullan Süha bende fiestamda kullanıyorum bunlardan çok iyi oluyor bence filimden daha kullanışlı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ozlem Kaya

Güle güle kullan Süha bende fiestamda kullanıyorum bunlardan çok iyi oluyor bence filimden daha kullanışlı :)

Nasıl birşey bu merak ettim, ben de mi yapsam? Ürün göremedim link vs biliyor musun  :)

Süha Bey güle güle kullanın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Nasıl birşey bu merak ettim, ben de mi yapsam? Ürün göremedim link vs biliyor musun :)

Arka camlar beyaz renkse tavsiye ederim hem arka koltukların görünmesini engelliyor hemde arka camdan gelen far Işık'larını kesiyor istediğin zaman çıkarabilmekte cabası [emoji4] Ben şu siteden almıştım fakat A3 için göremedim sanki http://www.otoperde.com/
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Daha once ben de kullandim bundan gayet kullanisli ,sokmesi takmasi kolay,ozellikle polislerin cam filmine kizdigi bi sehirde iyi is gorur[emoji2] .

Iceriden disarisi guzel gorunuyor,disaridan icerisi gorunmuyor ama cok karanlik da olmuyor.gece cok karanlik biyerdeyseniz aynadan arkayi zor goruyosunuz.genel olarak basarili bi urun[emoji106]

Hayirli olsun

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Daha once ben de kullandim bundan gayet kullanisli ,sokmesi takmasi kolay,ozellikle polislerin cam filmine kizdigi bi sehirde iyi is gorur[emoji2] .

Iceriden disarisi guzel gorunuyor,disaridan icerisi gorunmuyor ama cok karanlik da olmuyor.gece cok karanlik biyerdeyseniz aynadan arkayi zor goruyosunuz.genel olarak basarili bi urun[emoji106]

Hayirli olsun

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Nasıl birşey bu merak ettim, ben de mi yapsam? Ürün göremedim link vs biliyor musun  :)

Teşekkürler, aldınız mı Özlem hanım

Başkan bir denk gelemiyoruz beyaa :)

Geliriz abi neden gelmeyelim bir posta güverci kadar yakınız biliyorsunn ;)

Hayirli olsun

Teşekkürler

Yakışmış süha güle güle kullan

Teşekkürler Aydın'cığım 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...