İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta Usb'li Teyp Ile Değişim Mümkün Mü?

Osman TUĞRUL

Recommended Posts

Osman TUĞRUL

Arkadaşlar 2011 model fiesta aracımın teybini 2012 model fiestaların usb li teybi ile değiştirebilir miyim konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

nette birkaç satılık 2012 model fiesta usbli teypleri gördüm benim araçta takılı olan teyp ile arka soket girişleri aynı sadece farklı olarak mini usb çıkışı var.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Teyp unitesi degistirildikten sonra usb ve aux aparatında değişmesi gerekli yada sadece usb aparati alınması gerekli ikisi birarada gibi hatırlıyorum, montaj yapıldıktan sonra ids ile bağlanıp teybi usbli olarak seçilecek işlem tamam. Arac trend ise yan kapi direklerindeki kablo demet plastiğinin içinde arka hoparlör tesisati mevcut ordanda kablo çekerek hoparlör tak gene ids ile teyp 6 hoparlör secilecek teybe fade ayari gelecek

Yorum bağlantısı
Osman TUĞRUL

hocam usb için modül varmış torpidonun sol yanında teyp arkasından çıkan usb kablosu önce module modulden çıkan kablo da usb girişine gidiyor yani modül olmayınca olmuyor modül un de çok pahalı olduğunu öğrendim 2011 titanium x araca usb girişi yapmak atomu parçalamak gibi

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Ben sevisteki cotech e sormuştum modülden bahsetmedi , usb kablo ve teybi degistirirsen olur demişti, kesin eminmisiniz modül olduğuna?

Yorum bağlantısı
Osman TUĞRUL

eminim hocam modülsüz olmuyor 2011 aracı için 2012 model usb li çıkma teyp alıp da elinde kalan bir arkadaş ile görüştüm arama motorundan bakın isterseniz fıesta usb bağlantı modülü diye aydınlatıcı olur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...