İçeriğe Yönlendir

Silinmiş Plaka Yazıları

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Arkadaşlar aracımın ön plakası gerek taş çarpmaları gerek yıkamayla olan etkiden dolayı silinmiş veya silinmek üzre.. 
Trafik cezası da yememek için ne yapmak lazım nasıl halledicez bu silinen yazıları ? 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Ya kendiniz boyayacaksınız yada emniyete gidip yenileme işlemi yaptırıp TSOF dan ucuza bastırmış olacaksınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

Soforler Odasi'ndan yenisini bastirin kafaniz rahat olsun, boyayacaksiniz tasmalar olacak, dayaniklilik vs de cabasi.

tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Eski plakalarınız ile cemiyete başvuru yapınız,eskiyi alıp yeniyi verecekler (en son 50 liraydı)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

25-50 arasında bir rakama müsaitse yarım saat içinde cemiyet yenisini yapar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Reklamcılar güzel bi şekilde orjinali gibi boyuyorlar sonra üstüne bi Spray vernik atın kullanın.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ankara"da o kadar çok kasıtlı silinmiş plaka ile karşılaşıyorum ki. Polislerin buna dikkat ettiklerini zannetmiyorum.

Bunu da dün Bahçelievler de çektim.

OVd8BP.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Cemiyetin plaka basım atölyesine götürün rica edin onlar boyarlar iki dakika sürmez, para bile almıyorlar  :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Cemiyete gidip sormak lazım beşevlerde sanırım yerleri.. 
Şimdi kendim boyarım bu seferde boyamışın diye ceza yazarlar hiç gerek yok.. 

Yeterince ceza yedik zaten.. :D

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Siyah oje derken [emoji3]

şu ekmeğin üstüne sürülenden hani  :tongue:

Yorum bağlantısı

şu ekmeğin üstüne sürülenden hani :tongue:

[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Siyah oje derken [emoji3]

rötuş yapmaya olmaz mı?

kalemden daha dayanıklı olur ben ce

Yorum bağlantısı
Erol Çakır

ben internetten plaka kalemi siparis ettim ve boyadim yaklasik 2 yildir problemsiz...

Yorum bağlantısı

rötuş yapmaya olmaz mı?

kalemden daha dayanıklı olur ben ce

bunun için plaka kalemi var abi içinde vernik de var bıldiğim kadarıyla oje ile taşırma riski daha çok

Yorum bağlantısı
Mustafa Sahin

Ankara"da o kadar çok kasıtlı silinmiş plaka ile karşılaşıyorum ki. Polislerin buna dikkat ettiklerini zannetmiyorum.

Bunu da dün Bahçelievler de çektim.

OVd8BP.jpg

Bu plaka Mersin'de olsa araç sahibine 412 TL döşemişlerdi :)

Mersinde plakalara af yok.

PERMANENT kalemle işi çözebilirsiniz arkadaşlar. Arabayı yıkasanız bile silinmez. O kadar güçlü bir kalemki kolonyayla silseniz ovalasanız bile çıkmıyor.

Kırtasiyelerde "permanent marker" diye satılır, farklı uç ebadları var ince orta kalın diye. En kalitelileri "Edding" ve "Faber Castell"

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Eding markanınkini elektronik devre yaparken kullanırdık, asit bakırı eritirdi ama kalemle çizdiklerimiz kalırdı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Sahin

Eding markanınkini elektronik devre yaparken kullanırdık, asit bakırı eritirdi ama kalemle çizdiklerimiz kalırdı.

Evet Edding permanent marker çok güçlü bir kalem. Ben harfleri hafif kalınlaştırmıştım. Kolonya, wd-40, scotch-brite, diş fırçası, akla ne gelirse temizlemeye çalıştım zor bela çıktı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...