İçeriğe Yönlendir

Türkiye De Yılın Otomobili !

Ömer Hava

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Güzel araba yalnız çok uzun olduğu için özellikle de eski kasaları. Hormon basılmış salatalık gibi duruyor :) İllaki bunun yanına ufak bir araba daha lazım şehir içinde binmek için.

Yorum bağlantısı

Yolda gördüğüm zaman yine aşkın gözlerde başladığını hissettiğim araç. Kuzenleri audi ve ww bunun kadar havalı değil

facede bi video vardı. Bi abi Land ile gidiyor tapa gaz, soldan bi favorit geçiyor :p

Yorum bağlantısı

Boyu posu endamı ile güzel araç vesselam. Son reklamlarında baz vers. için 80 li rakamlar söyleniyordu. C sınfıı yerine karizmatik D alınır...

Yorum bağlantısı
metehan koç

F/p araci olmuş suberp taam olarak. İyice inceledim detayli olarak ama premium hissi kesinlikle yok bu aracta.Mesela talismanda ve yeni 508 de o hissi aliyorsunuz ama suberp te yoj.arac genis uzun konforlu ama o kadar iste.icine binip direksiyonu tuttugunuzda premium bir hava alamıyorsunuz.istanbul auto showda mondeo vignali incelemistim.icine otursugunuzda premium bir his var diyorsunuz ayni his passat highline da da var mesela.suberp fiyatına gore cok iyi arac evet ama fiyatina gore iyi sadece

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

F/p araci olmuş suberp taam olarak. İyice inceledim detayli olarak ama premium hissi kesinlikle yok bu aracta.Mesela talismanda ve yeni 508 de o hissi aliyorsunuz ama suberp te yoj.arac genis uzun konforlu ama o kadar iste.icine binip direksiyonu tuttugunuzda premium bir hava alamıyorsunuz.istanbul auto showda mondeo vignali incelemistim.icine otursugunuzda premium bir his var diyorsunuz ayni his passat highline da da var mesela.suberp fiyatına gore cok iyi arac evet ama fiyatina gore iyi sadece

Kabin içi tasarımı ve malzeme kalitesini bi kademe daha artırsalar bu kez de teknik olarak Passat'tan hemen hemen ismi dışında hiçbir farkı kalmayacak... 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

facede bi video vardı. Bi abi Land ile gidiyor tapa gaz, soldan bi favorit geçiyor :p

Bozuk hali ile dimi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Uğur Şahinbaş

Sonuçta alamanlar emisyon skandalından vosvostan ettiği zararı skoda atılımıyla kapattı. Türkiyede zaten zarar değil kâr ettiler iki türlü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...