İçeriğe Yönlendir

Seat Servisi Önerisi

Mert Ender

Recommended Posts

Mert Ender

Merhaba,

İstanbul içi memnun kalınan, işinin ehli bir yetkili SEAT servisi söyleyebilir misiniz? VW servislerine de gidilebilir mi, yoksa VAG grubu, markaları illa kendi markasına mı yönlendiriyor? Eğer VW de bakar derseniz, VW servisi de önerir misiniz?

Teşekkürler,

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Vw servisi ayni zamanda seata ve audiye bakıyor vag grubunda sadece skodanin servisi ayri o da ithalatçı farkından dolayi skodayi yuce otomotiv getiriyorr

Yorum bağlantısı
Mert Ender

hangi yaka için soruyorsunuz?

Her iki yaka da olabilir, önemli olan düzgün iş yapmaları.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Maslakta akif var. Hem esnaf hem teknisyen hem de adamdır.. Tavsiye ederim

Benim gittiğim değil mi Akif?

Yetkili servis olarak doğuş kartal iyi gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Akiften memnun kaldım.  Yalakalık ya da ukalalık en önemlisi yok. Bilgili olduğu belli.

Tek sıkıntı (olup olmadığını bilmiyorum ama olabilecek tek sıkıntı)  başı kalabalık olup sizin aracı yapmak için zaman istemesi olabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Ünal

iş dışı sohbette çok ukela.. neymiş ford iyi araba yaparmış felan.... :rofl:

Usta Ford u seviyor diyorsun  :seytan:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

iş dışı sohbette çok ukela.. neymiş ford iyi araba yaparmış felan.... :rofl:

o başka tamam.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Yetkili servis olarak doğuş kartal iyi gibi.

erel'e gidiyorum ben. en son triger değişimi yapmışlardı. kartal doğuş oto'dan daha çok beğendim ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Emre Şimşek
On 16.12.2016 at 12:37, Tuna İşgören yazdı:

Vw servisi ayni zamanda seata ve audiye bakıyor vag grubunda sadece skodanin servisi ayri o da ithalatçı farkından dolayi skodayi yuce otomotiv getiriyorr

Bu dediğiniz halen geçerli mi? En yakın Seat servisi 200 km iken Vw servisi 50 km uzagimda..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bugün Fethiye Vw Başaran'ı aradım ama malesef bakmıyorlar. Antalya'ya bir sorun dediler. Demekki bazıları bakıyor bazıları bak-a-mıyor.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Başaran'ın Seat servisi var Antalya'da...Isparta'da da bakmıyor VW servisi Seat'a. Sadece VW ve Audi'ye bakıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...