İçeriğe Yönlendir

2015 Focus Için Kolçak Önerisi

Gökhan Çoşkun

Recommended Posts

Gökhan Çoşkun

iyi günler 

2015 Focus Trend X araç almıştık yakın zamanda.Kolçak takmak istiyor babam.

Servise sorduğumda ; "kolçağın tak-çıkar şeklinde olmadığı için o bölgenin komple değişmesi gerektiğini.bununda mümkün olmadığı" söylendi.

Delme-sökme yapmadan oraya uygun bir kolçak bulunabilir mi?  

arka tarafta göz var eşya koymalık.oraya oturacak şekilde bir kolçak bulunabilirmi ?   yuvaya oturacak şekilde ?

teşekkürler şimdiden : )

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

ben gaziosmanpaşada bir aksesuarcıdan aldım delme falan yok geçmeli çok güzel oldu içine eşya koyabiliyorum tam oturdu oynama yok elfreninide engellemiyor 70 tl vermiştim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Servis pek uğraşmak istememiş muhtemelen. Orta konsol değişimi mümkün, focus 3 lerde yapan da yaptıran da var, yok sökme takma vidalama vs. olmasın derseniz focus 3 lerde orta konsol arka boşluğuna tam oturan kolçaklar var eğer sizin konsol da aynıysa bu ürünlerden tavsiye ederim. Hem maliyeti konsolu değiştirmekten çok daha uygun hem de portatif olur istediğinizde çıkarır kenara koyarsınız.

Elinizde resmi var mı o eşya boşluğunun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Erden

bostancı köprüsü yanında aes tuning firması var. orada yaptırmıştım. web sayfası var bakabilirsin. koltuğa monte ediyorlar,inip kalkan model. geçen sene 125 tl verdim. plastik değil, koltuk renginde kumaş kaplı,tavsiye ederim. montajını kendileri yapıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

sorduğum tip aynen dediğiniz gibi sanırım.

geçmeli olucak.internette bulamadım bunun gibi bir ürün.

teşekkürler ben aksesuarcılara sorayım en iyisi gidip

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Benim dediğim yaklaşık 150 lira civarında. Omsa idi markası. Eğer kutu olarak kullanmayacaksanız Serkan beyin söylediği koltuğa takılanlar çok daha mantıklı ve sağlam. Plastik bir süre sonra kol yüklendikçe gıcırtı yapıyor.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

DBPRR3.jpg

adLD02.jpg

OV0Z9A.jpg

X90oLD.jpg

delme vidalama yok geçmeli tam oturuyor milim oynama esneme yok zımba gibi :) içine eşyada koyabilirsiniz çok derin değil ama benim işimi görüyor silah koyabiliyorsunuz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...