İçeriğe Yönlendir

Transit - Halı Paspas Yardım

Serdal Durgan

Recommended Posts

Serdal Durgan
(düzenlendi)

iyi forumlar. transit v184 2004 araca uygun halı pas pas bulamadım yardım edebilecek olan varmı. ucuz bir şekilde tak çıkar döşeme yapabilirmiyim?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Döşemecilerde fazlasıyla var. nerelere baktınız

Yorum bağlantısı
Serdal Durgan
8 dakika önce, Haluk Şentürk yazdı:

Döşemecilerde fazlasıyla var. nerelere baktınız

27 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

komple yeniden mi döeşenecek? eskisi sökülerek?

en altta 2004 orjinal kırıksız çatlaksız plastik döşemesi var. onun üzerine mineflo tarzı gri bir plastik döşetmişler. eski birşey sökülmeden pas pas gibi kullanacağım kolay takılıp çıkacak bişey olması lazım. giresun ilinde 1-2 döşemeciye baktım elinde var olanlar astronomik fiyatlar istedi diğerleri ise 5-6 mm kalınlıkta kauçuklar. zaten mevcut döşeme olan plastik bir madde o yüzden onada gerek duymadım. varmıdır tavsiyeniz 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

orjinalini korumak için üstüne şeffaf döeşeyenler olur. hafif ısıtarak şekil verip

Yorum bağlantısı
Serdal Durgan
3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

orjinalini korumak için üstüne şeffaf döeşeyenler olur. hafif ısıtarak şekil verip

orjinal zaten korumada minefloyu aralıksız ve güzel döşemişler. bagajdan bir kısmını kaldırıp baktığımda gayet temiz duruyor taban. benim istediğim yağmurlu ve çamurlu havalarda halıyı kullanarak kirliliği önlemek. en azından çıkartıp istediğim zaman yıkarım diye düşündüm

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

üst üste plastik bazlı kaplama kullanırsanız tabanda nem birikir çürüme yapar. transitte kullanıma uygun çeşitli tasarımı kendiniz yapabilirsiniz mt hesabı size uygun döşeme halısı veya plastiği alarak.

veya bursada bu işi yapıp kargolayanlar çok var. rakamalrı da uygun o da aklınızda olsun

Yorum bağlantısı
Serdal Durgan

3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

üst üste plastik bazlı kaplama kullanırsanız tabanda nem birikir çürüme yapar. transitte kullanıma uygun çeşitli tasarımı kendiniz yapabilirsiniz mt hesabı size uygun döşeme halısı veya plastiği alarak.

veya bursada bu işi yapıp kargolayanlar çok var. rakamalrı da uygun o da aklınızda olsun

,BURSADAN önerebileceğiniz bir firma varsa memnun olurum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...