İçeriğe Yönlendir

Viofo A119 Araç Kamerası

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

On 19.05.2017 at 18:21, Mehmet Ozyurek yazdı:

Daha önce Şerit takip ve çarpışma uyarısını çalıştıramamıştım, güncelleme yaptım ve çalıştırdım. Mükemmel çalışıyor.

Bende bir türlü calismadi. V.3.3. Ne yapmam lazım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Valla ben susturamıyorum.. Sizler çalıştıramıyorsunuz... Ne yapılacak anlamıyorum. 

Menüden hem çarpışma hem şerit takip açıyorum o kadar.. 

Ha susturamama şöyle.. Ben sadece çarpışma uyarı versin diyorum. Şerit takibe karışmasın diyorum menüden kapatıyorum. 

Menüden kapalı olmasına rağmen çarpışma açıksa, şerit takip uyarısına da devam ediyor. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Valla ben susturamıyorum.. Sizler çalıştıramıyorsunuz... Ne yapılacak anlamıyorum. 
Menüden hem çarpışma hem şerit takip açıyorum o kadar.. 

Ha susturamama şöyle.. Ben sadece çarpışma uyarı versin diyorum. Şerit takibe karışmasın diyorum menüden kapatıyorum. 
Menüden kapalı olmasına rağmen çarpışma açıksa, şerit takip uyarısına da devam ediyor. 
Eskimiş bu sen yenisini al bunu da bana

[emoji39][emoji57]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek
33 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Olgu bu konuda duayen olmuş :)

İlandaki ifadeye bakın.. 

Olgu Bey'in tavsiye ettiği 10 araç kamerasından biridir.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa
10 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Geçen ay sipariş verdim, yaklaşık 35 gün içerisinde teslim aldım. Sipariş verdiğimde indirimde idi. Kamera için 242 TL. Gümrük için 52,50 TL olmak üzere toplamda 294,50 TL. ye gelmiş oldu. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

240 li fiyatlar yok şimdi yurt dışında da. Dolar da malum 3.9...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Sürmeli

Sipariş verdim bakalım yurtdışından ne zamana gelir göreceğiz :)
Gümrüğe takılınca kapıda ödeyebiliyor muyuz farkı?

Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa
3 saat önce, Murat Sürücü yazdı:

Sipariş verdim bakalım yurtdışından ne zamana gelir göreceğiz :)
Gümrüğe takılınca kapıda ödeyebiliyor muyuz farkı?

Ben PTT şubesinden teslim aldım, gümrük ücretini oraya ödedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Gümrüğe takılmamış sanıyorum. Ürün geldiğinde ben adresimde olamayacağım. İnşallah geri gitmez :(
809478621c12dfbc3e68d0b620f59a39.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gümrüğe takılınca gümrükte kalmıyor zaten Murat.. 

Vergisi hesaplanıp tahakkuk ettiriliyor ve postacıya teslim ediliyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Gümrüğe takılınca gümrükte kalmıyor zaten Murat.. 
Vergisi hesaplanıp tahakkuk ettiriliyor ve postacıya teslim ediliyor.. 

Vergisini nasıl hesaplıyorlar emmi? Arayıp bunun faturası ödeme belgesi nerede derlerdi diye dedim. İnşallah bir tutar yansımamıştır :)
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Vergisini nasıl hesaplıyorlar emmi? Arayıp bunun faturası ödeme belgesi nerede derlerdi diye dedim. İnşallah bir tutar yansımamıştır [emoji4]
AB ülkeleri %18 diğer ülkeler %20 ye tabi. 100$ lık şey 120$ dolar olarak gelir. 100$ içine kargo vs. Dahil değil.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Ankara'ya gelmiş ürün, torbaya eklendi diyor. Ben de aksi gibi bu gece şehir dışına çıkıyorum ve 1 hafta yokum. Umarım iş yerine bırakırlar :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Murat Sürücü yazdı:

Ankara'ya gelmiş ürün, torbaya eklendi diyor. Ben de aksi gibi bu gece şehir dışına çıkıyorum ve 1 hafta yokum. Umarım iş yerine bırakırlar :) 

İşyerinden iş arkadaşın veya odacı vs birilerini tembihle ki teslim alsınlar.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
8 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İşyerinden iş arkadaşın veya odacı vs birilerini tembihle ki teslim alsınlar.. 

Öyle yaptım zaten emmi ama PTT ye güvenemiyorum :) Daha önce başıma 2 defa geldi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
İyi yapmışın.. Hayırlı olsun. 
Sağolasın. Emmi sen aynanın soluna yapıştırmışsın. Ben sağına yapıştıracaktım gözümü almasın diye ama sen sola yapıştırınca ben de sola şeyettim. Memnun musun yerinden?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 dakika önce, Murat Sürücü yazdı:
18 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:
İyi yapmışın.. Hayırlı olsun. 

Sağolasın. Emmi sen aynanın soluna yapıştırmışsın. Ben sağına yapıştıracaktım gözümü almasın diye ama sen sola yapıştırınca ben de sola şeyettim. Memnun musun yerinden?

Otomatik ekran kapatma var.. Göz almıyor merak etme.. Aktif et onu ;) 

Yerinden memnunum.. Ayar yaparken, hız bilgisinde yada şerit takipte falan yeri çok iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Macit Aliyev

Arkadaşlar bende bir iki gündür bir sorun var. Temazsızlıktan sanki sürekli açılıp kapanıyor.Parmağımı koyduğumda çalışıyor, çekince tekrardan aynı problem.Acaba sadece temasızlıktan değilde başka bir problemi olabilir mi? temassızlıktan ise nasıl yapabilirim? Bazen kaydediyor bazen değil. Bu arada bu kamera böyle olunca bir hafif kaza yaptım ve kamera kayıtta değilmiş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Arkadaşlar bende bir iki gündür bir sorun var. Temazsızlıktan sanki sürekli açılıp kapanıyor.Parmağımı koyduğumda çalışıyor, çekince tekrardan aynı problem.Acaba sadece temasızlıktan değilde başka bir problemi olabilir mi? temassızlıktan ise nasıl yapabilirim? Bazen kaydediyor bazen değil. Bu arada bu kamera böyle olunca bir hafif kaza yaptım ve kamera kayıtta değilmiş.

Parmağını nereye koyuyorsun Mais. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Parmağını nereye koyuyorsun Mais. 

Abi herhangi bir yerine  Yanı parmağımı koyduğumda GPS modülüne sıkıştırıyorum o zaman sorunsuz çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Bir saat önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Abi herhangi bir yerine  Yanı parmağımı koyduğumda GPS modülüne sıkıştırıyorum o zaman sorunsuz çalışıyor.

Muhtemelen şarj soketinde soğuk lehim var. Açıp lehimleri tazelemek gerekecektir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...