İçeriğe Yönlendir

Aracımdan Sıkıldım...

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Ersin Gökdemir
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Daha iyisini bulamazdı. Kusursuz mekanik aksam, içi sıfır gibi kozmetik ayarda makine verdim. ha o zaman eylül ekim tavan fiyatlar vardı. Oradan çınlatıyorsa benim kabahatim yok valla :) iki kredi çekmiştim. Birini hemen faiz binmeden kapatmak için mazda’yı satmak zorunda kaldım. Yoksa satmazdım. 

Nasip meselesi tabii. Hayırlısı olsun diyelim.

Bende bir zamanlar 1976 model ford taunusumu satmak zorunda kalmıştım. Halen daha aklımda olan bir araba.

Ümit Türk yazdı:

Ford istiyorum yine sanırım :( Focus. 

Ben vermem. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

nereye yapıyor ki? 

Devlet memuru. Devlet yarın nereden buldun demesin diye, ailecek edindiğimiz her şeyi (bir aylık maaşın 5 katını mı ne geçiyorsa değeri) bildirmek durumunda. :)

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Devlet memuru. Devlet yarın nereden buldun demesin diye, ailecek edindiğimiz her şeyi (bir aylık maaşın 5 katını mı ne geçiyorsa değeri) bildirmek durumunda. :)

Banka da (özel) çalışırken de bana yapıyorlardı hem borçlanma durumunu hemde malvarlığı. bende malvarlığı yoktu o zamanlar doldurmuyordum. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

4x4 ü özlüyorum.. 

İngiltereden parça getirtip, kısa süre satman zaten baştan hataydı. Madem satacaktın, neden o kadar uğraştın abi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İngiltereden parça getirtip, kısa süre satman zaten baştan hataydı. Madem satacaktın, neden o kadar uğraştın abi. 

Bozuk satmamak için.
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Fiyattan düşerdin. 

Kimse öyle araba almak istemez. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

Kimse öyle araba almak istemez. 

Daha yeni megane 2 1.5 dizel aldık. 7000 tl fiyat düştü. 51500 tl. 

Şu an neredeyse bitmek üzere servis işleri. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Evde canım sıkılıyoooooorrr [emoji16] Prensip meselesi kimi hurda verir kimi sağlam. Eski aracımla 5 sene sonra tekrardan fotoğrafı ile karşılaştım. Eski takıldığım forumdan arkadaşa Trabzon da denk gelmiş tanıdı bana attı. Ben Rize ye satmıştım. Özlüyorum bazenleri default_smile.png

3043c0d9295ef230b68533c546e13421.jpg

Şimdiki aracımla 7 sene bitti sıkılıyorum bende ama fiyatları görünce bende sen ne güzel şeysin diyorum kendilerine [emoji16] Güya alıp 2 sene sonra VW ye geçecektim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Daha yeni megane 2 1.5 dizel aldık. 7000 tl fiyat düştü. 51500 tl. 

Şu an neredeyse bitmek üzere servis işleri. 

Sen uğraşmak isteyebilirsin ama genele ya başka masrafları da çıkarsa diye çekinceli gelir. Ayrıca düzen tutmazsa arkandan bize bozuk araba sattı derler. Arabanın sağlıklı yürümesine engel olarak her şeyi yaptırıp satmak lazım. Alan keyfekeder bir şey yaparsa o başka.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Alper Şenses
Murat Sahın yazdı:

4 çekerden de sıkılınca ne yaparım bilmiyorum. Sanırım turbolu 4 çekere falan geçerim :D 

Bana kalsa şimdi beğenip yarın alırım da hanım kızıyor habire araba değiştiriyon, mal bildirimi yapmaktan sıkıldım diyor :D  

Hakikaten, düşününce, ilk kez bir aracım benim adıma 2. sigortayı gördü. Genelde ilk bir yıl içinde sıkılıp satıyorum :) 

Aslında bir yönden bende devamlı araba değiştirip başka modellerin markaların tadına bakmak istiyorum lakin bende mümkün olmuyor maalesef  😁

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Alper Şenses yazdı:

Aslında bir yönden bende devamlı araba değiştirip başka modellerin markaların tadına bakmak istiyorum lakin bende mümkün olmuyor maalesef  😁

Neden ki? Bir de insan CRV'den niye sıkılır diye de merak etmedim değil :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fiyattan düşerdin. 

O bize yakışmaz.
Alan adan bir de onunla mı uğraşsın.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Evde canım sıkılıyoooooorrr emoji16.png Prensip meselesi kimi hurda verir kimi sağlam. Eski aracımla 5 sene sonra tekrardan fotoğrafı ile karşılaştım. Eski takıldığım forumdan arkadaşa Trabzon da denk gelmiş tanıdı bana attı. Ben Rize ye satmıştım. Özlüyorum bazenleri default_smile.png

3043c0d9295ef230b68533c546e13421.jpg

Şimdiki aracımla 7 sene bitti sıkılıyorum bende ama fiyatları görünce bende sen ne güzel şeysin diyorum kendilerine emoji16.png Güya alıp 2 sene sonra VW ye geçecektim.

Lambalar niye öyle olmus🤔 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Lambalar niye öyle olmus[emoji848] 
Açıdan olabilir arkadaki aracın far vs açıktır o kısım reflektörlü çünkü.
Yorum bağlantısı
Alper Şenses
Murat Sahın yazdı:

Neden ki? Bir de insan CRV'den niye sıkılır diye de merak etmedim değil :D 

Neden sıkılır çünkü eşim devamlı işe gittiğinden benim kullanamadığım dağ tepe bayır gezemediğim içindir herhalde 😩

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Alper Şenses yazdı:

Neden sıkılır çünkü eşim devamlı işe gittiğinden benim kullanamadığım dağ tepe bayır gezemediğim içindir herhalde 😩

E hocam yerine ne alsanız sonuç değişmeyecek :D Bu durumda sorun arabadan sıkılmak değil de yengeye ikinci araba almak bence :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...