İçeriğe Yönlendir

Trakya Arslanı

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Hayırlı olsun kardeşim. Allah kaza bela vermesin. Amma araba değiştirdin be [emoji13]

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırlı olsun bea, güzelmiş maşallah. Çok güzel hatta.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Hayırlı olsun rengi güzelmiş :tongue: :p

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

ATAM'a , Şehit ve Gazilerimize Selam olsun. Allah onlardan razı olsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Arslana dün kamera montajını da yaptım. Xiomi-Yi miz yerini aldı. Allah ihtiyacını göstermesin inşallah. Bazı yerlerde az da olsa kablo görünsede fena olmadı.

P0QEb9.jpg

nREG40.jpg

7qA8j5.jpg

V0EyjZ.jpg

vbZoqz.jpg

7qA84Y.jpg

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Plakamız da hayırlısı ile çıktı. Özel gibi oldu. Oğlumun ismini sessiz harfleri AYAZ ve doğum tarihim gibi bir durum. [emoji4]

e9031c88fe5925489e7e7578a11a1ec2.jpg

abc7884df7cec685d8fd0a19ea7b702e.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
20 dakika önce, Kerem Minaz yazdı:

Arslana dün kamera montajını da yaptım. Xiomi-Yi miz yerini aldı. Allah ihtiyacını göstermesin inşallah. Bazı yerlerde az da olsa kablo görünsede fena olmadı.7qA84Y.jpg

Hayırlı olsun kardeşim.Güle güle kullan.Kameranın montajını kendin mi yaptın.Bende hafta sonu yapacaktım  ama havalar bir türlü müsade etmedi.:unsure2:

Yorum bağlantısı
Misafir
17 dakika önce, Mustafa Özcan yazdı:

Hayırlı olsun kardeşim.Güle güle kullan.Kameranın montajını kendin mi yaptın.Bende hafta sonu yapacaktım  ama havalar bir türlü müsade etmedi.:unsure2:

Sağol Mustafa. Evet kendim yaptım. Clio daydı. Ondan sökmüştüm. Ancak hafta sonu fırsat buldum. 10 dakika falan sürdü. Tek sıkıntı kablo için yer bulmak. Gerisi kolay.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Kardeşim kazasız belasız .bende 3 gün önce kuryeye monta ettim ben elektiriği direk teyip için vitesin önüne konulan usb den aldım . direk kabloyu taktım hop çalıştı konta kapatınca elektiriği kesiyor açınca veriyor çok ciks oldu haberin olsun araç üstü usp dende çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Misafir
8 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

Kardeşim kazasız belasız .bende 3 gün önce kuryeye monta ettim ben elektiriği direk teyip için vitesin önüne konulan usb den aldım . direk kabloyu taktım hop çalıştı konta kapatınca elektiriği kesiyor açınca veriyor çok ciks oldu haberin olsun araç üstü usp dende çalışıyor.

Sağol abi. Ön konsolda Usb var. Ama orayı doldurmak istemedim. Müzik dinlemek, telefon şarj etmek vb için gerekli oluyor. El freni önünde çakmaklığa taktım. 10 cm daha uzak olsa çakmaklı, kablo yetmeyecek. Çok milimlik oldu valla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
44 dakika önce, Kerem Minaz yazdı:

Sağol Mustafa. Evet kendim yaptım. Clio daydı. Ondan sökmüştüm. Ancak hafta sonu fırsat buldum. 10 dakika falan sürdü. Tek sıkıntı kablo için yer bulmak. Gerisi kolay.

Takacağın sigortayı nasıl belirledin.Beni orası düşündürüyor.Araç kontrol kalemi olsa işim daha kolay olacak aslında.Sigortaya bağlamak için bu e-bayda satılan aparatı almayı düşünüyorum.:)

Yorum bağlantısı
Misafir
Şimdi, Mustafa Özcan yazdı:

Takacağın sigortayı nasıl belirledin.Beni orası düşündürüyor.Araç kontrol kalemi olsa işim daha kolay olacak aslında.Sigortaya bağlamak için bu e-bayda satılan aparatı almayı düşünüyorum.:)

Sigorta falan yok yahu. Direkt çakmaklığa bağladım. Kendi kablosu ile. Sigorta vb işine girince uzun iş. Anlayan lazım. Malum Vag gurubu. Çökertmeyelim aracı. ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
1 dakika önce, Kerem Minaz yazdı:

Sigorta falan yok yahu. Direkt çakmaklığa bağladım. Kendi kablosu ile. Sigorta vb işine girince uzun iş. Anlayan lazım. Malum Vag gurubu. Çökertmeyelim aracı. ;)

O yüzden bende beklemeye aldım.Hafta sonu  memlekette gitmeyi düşünüyorum.Orda sağlam bir ustam var onla beraber bağlamayı düşünüyorum.:)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
47 dakika önce, Kerem Minaz yazdı:

Sağol abi. Ön konsolda Usb var. Ama orayı doldurmak istemedim. Müzik dinlemek, telefon şarj etmek vb için gerekli oluyor. El freni önünde çakmaklığa taktım. 10 cm daha uzak olsa çakmaklı, kablo yetmeyecek. Çok milimlik oldu valla.

Öle oldumu daha güzel sarkan yer yok , mis gibi benimki de milimi milimine usb gitti. bir karışı sonra çakmaklık var ulaşamadı oraya .:D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun Kerem plakada iyi denk gelmiş hani[emoji4]

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan Ateş ediyo maşallah [emoji95] [emoji95]

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun. Sesi kapat yanlış kayıtlar yapma ;)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Haftasonu Tekirdağ'a gelirsen o kabloları gizleriz.. benden sana araba hediyesi :D :D

ba7d18744dc7b7dd9ae5df25268cdf68.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Tuna, o kablo kanalı olmamış ki bak bende spiral var hem de kırmızı [emoji106]

6fc3c5f9ee42db68dbf9ba3165d798a9.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir
7 saat önce, Tuna İşgören yazdı:

Haftasonu Tekirdağ'a gelirsen o kabloları gizleriz.. benden sana araba hediyesi :D:D

ba7d18744dc7b7dd9ae5df25268cdf68.jpg

7 saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Tuna, o kablo kanalı olmamış ki bak bende spiral var hem de kırmızı emoji106.png

6fc3c5f9ee42db68dbf9ba3165d798a9.jpg

Geçin dalganızı geçin bakalım.. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Kerem hayırlı olsun. :nazar:

Sen ne ara sattin da ne ara aldın bu güzelliği:unsure2:. ..Maaşallah. ..:yes:

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...