İçeriğe Yönlendir

Nissan Juke - Vites Kolundaki Boşluk Normalmi

Nuri Alemdar

Recommended Posts

Nuri Alemdar

Merhaba arkadaşlar  fiestami sattım  ve geçen  cuma juke aldik 2011 1.6 sport pack  donanım forumun da sanırım  ilk juke konusu olcak :) aracım da  farkettim bir sorun var vites kolu boştayken  sağa  ve sola fazla oynuyor bosluk varmış gibi sorun varmi acaba neyden olur bu

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlk juke'u değil ama onu biliyorum :)

Vites kolunu dengede tutan yaylar vardır. Deforme olmuş yada kopuk bir parça vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar
11 saat önce, Nuri Alemdar yazdı:

Merhaba arkadaşlar  fiestami sattım  ve geçen  cuma juke aldik 2011 1.6 sport pack  donanım forumun da sanırım  ilk juke konusu olcak :) aracım da  farkettim bir sorun var vites kolu boştayken  sağa  ve sola fazla oynuyor bosluk varmış gibi sorun varmi acaba neyden olur bu

hayırlı olsun memnun musunuz?

Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar

araçtan  çok  memnunum  özellikle  yakıtı  beni çok  sevindirdi 3 farkli sürüş  modu var normal sport ve eco ben normalde kullandığım halde s.içi ve s.dışı karışık  35 kuruş  yaktı şimdide ekonomi modunda kullanıyorum  bakalım  ne çıkıcak 

1 saat önce, Özgen Acar yazdı:

hayırlı olsun memnun musunuz?

Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

Hayırlı olsun Juke visit DCi bende var bir sıkıntı olursa yardimci olurum

Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar
On Monday, April 03, 2017 at 17:08, Tuncay Küçük yazdı:

Hayırlı olsun Juke visit DCi bende var bir sıkıntı olursa yardimci olurum

Sağol abi.Birde aracı  sabahlari sadece ilk  çalıştırma  da oluyor 5 6 saniye ugultulu  bi ses geliyo sonra gün  boyu birdaha yapmıyor  sizde de varmi böyle  birşey. Ve ilk mesajda bahsettim vites sorunu sizde nasıl  varmi sağa sola  sallanma bu sallanma her viteste oluyor

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende geçen hafta bir juke fırtınasına girdim henüz konu açamadım yoğunluğumdan geniş kapsamlı bir juke tanıtımım olacak yakında.

Hayırlı olsun foto yokmu foto..

2011 Otomatik Premium Paket Juke..

f3b14334187562cc48a750b841df94b0.jpg

502fa638df6962840868f6ee5916bf0d.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
Bende geçen hafta bir juke fırtınasına girdim henüz konu açamadım yoğunluğumdan geniş kapsamlı bir juke tanıtımım olacak yakında.

Hayırlısı olsun Erkan[emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar
On 06.04.2017 at 14:55, Erkan Gültekin1 yazdı:

Hayırlı olsun foto yokmu foto..

2011 Otomatik Premium Paket Juke..

sizede hayirli olsun daha  düzgün  resmi yok  plakasını değiştikten sonra atarım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Zincir var-mış :) yağ bakımları ve gergi paletleri kontrol edildiği sürece de 400k 500k km problemsiz kullanılıyormuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Tuncay Küçük
Sağol abi.Birde aracı  sabahlari sadece ilk  çalıştırma  da oluyor 5 6 saniye ugultulu  bi ses geliyo sonra gün  boyu birdaha yapmıyor  sizde de varmi böyle  birşey. Ve ilk mesajda bahsettim vites sorunu sizde nasıl  varmi sağa sola  sallanma bu sallanma her viteste oluyor
Bende bir ugultu yok vites kolu diğer arabalara göre fazla sağa sola sallanıyor
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...