İçeriğe Yönlendir

HSBC Puan

İbrahim Halil Geloğlu

Recommended Posts

İbrahim Halil Geloğlu

Hsbc kartıma kampanyadan dolayı 40 tl puan yüklemişler. Bu puanı internet alışverişinde kullanabileceğim bildiğiniz siteler var mı acaba. En kötü ihtimal Büyük bir fiziki mağazada önerebilirsiniz. Çünkü bizim memlekette bankanın şubesi bile kalmadı.Hesabı bile adanadan açtık.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hepsiburada world kartı kullanıyor ama hsbc varmı bilemedim. Bazı bankalar ekstreden düşebiliyor, müsteri hizmetlerini bir arayın isterseniz.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
21 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Hepsiburada world kartı kullanıyor ama hsbc varmı bilemedim. Bazı bankalar ekstreden düşebiliyor, müsteri hizmetlerini bir arayın isterseniz.

Alışverişte kullanılmak üzere verilir o puanlar ekstreden düşmez. En azından HSBC DE

Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Bu arada yeri gelmişken yazıyım yararı olur belki başkalarına teb kredi kartınız varsa gitti gidiyorda tüm ürünlerde %20 indirim yapıyor. Her ayda 30 tl max.

Geçen ay ve bu yada toplamda 60 tl indirim kullandım alışverişlerimde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
30 dakika önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

Alışverişte kullanılmak üzere verilir o puanlar ekstreden düşmez. En azından HSBC DE

Daha önce yapıkredide yapmıştım abi. 

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu
Bir saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Daha önce yapıkredide yapmıştım abi. 

Kart aidatından puanı düşüyorlar hatta memnun bile oluyorlar. Keşke ekstreden düşseler. Bankalar aç kurt gibi müşterinin hata yapmasını bekliyorlar. Adam puanı 10 günde kullanmazsam geri alırım diyor. Kullanacak yer en son seçenek Lcwaiki olucak. Baska alternatifim yok gibi. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İbrahim Halil Geloğlu
On 06.04.2017 at 14:19, Recep Selim Kaya yazdı:

Carrefour ve Kipa 'da daha önce kullanmıştık.

Tekrar 30 tl puan kampanyadan var ama iki markette antepde yokmuş.:(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...