İçeriğe Yönlendir

Başınıza gelen en komik olay

Mert Yeldan

Recommended Posts

Selim Kaya
4 dakika önce, Recep Demirci yazdı:

sayın yöneticiler bu bölüm googlede bile bulunmasın

Bu bölüm bizim yaşam alanımız. Google 'a kapalı. Olur da hanımlar burada ne çeviriyor bunlar diye foruma girerse, orası başka.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Lütfen forum şifrenizi facebook şifrelerinizden farklı yapın. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

2008 yılı... o zamanlar saglik grup başkanlığında  çalışıyorum.  Sağlık ocaklarında muayene olan resmi kurum çalışanlarının tedavi faturalarini kurumlara dağıtmak üzere şoförle yola çıktık . Bir bankanın önünde durduk. Şoför sen buraya ver evrakları ben de diğer bankaya gideyim. Erken gelirsen araba açık dedi. Araç beyaz toros . Bankaya girip çıktım. Arabanın kapısını açıp şoför yanındaki koltuğa bindim. Arkada bir kadın oturuyor. Şoförün yakını  falan diye düşündüm.Kadın bana hortlak görmüş gibi bakıyor iki koltuğun arasından.Manyak midir nedir lan bu dedim kendi kendine, önüme döndüm. Teybi açayım  dedim. Teyp farklı. Lan bu nasıl iş dedim. Acaba yanlış mi hatırlıyorum diye düşünürken  kafayı kaldırdım. Bir de baktım öndeki beyaz toros bizim araç. Sessizce  kapıyı açtım ve öndeki araca bindim.?

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir anımı daha anlatayım :D

Sene 2009, İş için Adana'dan İzmir'e ismi lazım değil görece lüks bir otobüs firması ile gidiyorum.

Gece saat 4 civarı muavinin mola anonsu ile gözümü Afyon'da açtım. Saat 11 den 4 e kadar uyumuşum. 

İlk defa Afyon üstünden gidiyorum İzmir'e. Mola verdiğimiz yerde indim herkes gibi sucuk filan baya bi atıştırayım dedim.

Sucuğumu yedim ayranımı içtim, tuvalet ihtiyacını giderip otobüse bindim. Tekli koltuğuma oturmam ile yatış pozisyonunu alıp uyumam bir oldu. 

Neyse sabahın ilk saatleri otobüste gürültü artmaya başlayınca uyandım, gözümü açtım. Bir iki esneme hareketi vs muavini çağırıp çay istedim.

Çayımı yudumlarken bir anons sesi yankılandı. 

Değerli yolcularımız, Konya iline girmiş bulunmaktayız. Adana istikametine devam edecek yolcularımızın otobüsü terk etmemeleri önemle rica olunur.. Bozuntuya vermeyip Adana'ya geri döndüm :D:D

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
7 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Bodrumdan,tatilden dönüyoruz. Yanım da hanım, arkada kızımla, kayınço oturuyor.  Yola çıktık.  Bir işim için, adres olarak orayı verdiğimden, kargoyu sormak için benzin istasyonuna girdim ,sordum ,çıktım.Arabaya binip devam ettim.  bu arada da hanıma bişiler anlatıyorum.Konuşmalar;

"Enişte nereye gidiyoruz"

Bu nasıl soru kayınço ,eve gidiyoruz İstanbul a

"E, ablam"

Nolmuş ablana

"Ablam yok"

yanıma bir baktım hanım yok. Bu ara 1 km kadarda gitmişim. Meğer o da su almak için inmiş ve arkamdan bakakalmış. Yıllar geçti ama hala başıma kakar.

Abi lütfen geri dönüp aldım deme. Tamam işte, denk gelmiş. Gazı kökliycen böyle durumlarda

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
3 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Abi lütfen geri dönüp aldım deme. Tamam işte, denk gelmiş. Gazı kökliycen böyle durumlarda

Lütfen yazmayın böyle şeyler. Hadi siz ecelinize susadınız, sonra hanım demeyecek mi bana sen nasıl bir forumdasın diye. :shok: Ben daha 5 yıllık evliyim. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
6 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Hiç unutmuyor ki Mert zaten unutmazlar.

Senin mesleğinle ilgili bir anım var.

Bir iş için savcılıkdayım. Kimlik tespiti yapılıyor. Savcı ,asık suratlı,sert mi,sert biri.

soruyor;

"Baban adı"

söylüyorum M....

"Baban adını söyle " diye bağırıyor

M.....

"Ya kardeşim baban adını bilmiyormusun" diye adeta gürlüyor

Durdum, savcı bey;bunca senedir ben böyle biliyorum ama müsaade ederseniz, anama bir daha sorayım dedim.

O  sert savcı, gülmekten sandalyeden düşüyordu:)

Meğer baba adımın başında bir A. varmış öyle söylememi istiyormuş.

:hohoho:

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
Bodrumdan,tatilden dönüyoruz. Yanım da hanım, arkada kızımla, kayınço oturuyor.  Yola çıktık.  Bir işim için, adres olarak orayı verdiğimden, kargoyu sormak için benzin istasyonuna girdim ,sordum ,çıktım.Arabaya binip devam ettim.  bu arada da hanıma bişiler anlatıyorum.Konuşmalar;
"Enişte nereye gidiyoruz"
Bu nasıl soru kayınço ,eve gidiyoruz İstanbul a
"E, ablam"
Nolmuş ablana
"Ablam yok"
yanıma bir baktım hanım yok. Bu ara 1 km kadarda gitmişim. Meğer o da su almak için inmiş ve arkamdan bakakalmış. Yıllar geçti ama hala başıma kakar.

Abi sen yine kısa sürede farketmişsin bizim burada bir abimiz vardı çok da matrak bir insandı bu hanımı istasyonda unutup yazlığa gitmişti kadıncağız perişan olmuştu hala anlatır anlatır güleriz[emoji23]
Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Bir tane de benden gelsin. 2016 son çeyrek. Akşam iş çıkışı eve gidicem şirketteki eleman "Abi beni çarşıya bırakır mısın?" dedi. "Tamam arabada bekliyorum." dedim aşağı inip arabaya bindim daha çalıştırmamıştım. Benim araba yolun karşısındaydı bi de ofis tarafındaki kaldırımda bi araba var adam motoru ısıtıyordu galiba. (Benim araba Patron, diğer araba gümüş Accent) Bizimki binadan çıktı hiç bakmadan diğer arabaya yöneldi. Ben bu nereye gidiyo derken diğer arabaya sürücünün yanına bindi. Ben arabanın içinde yıkılıyorum gülmekten. Yaklaşık 10-15 saniye sonra arabadan indi koşarak benim arabaya geldi. Adamın bir dipgazla gidişi var drag yaptı sokakta. Bizim eleman Ağrılı mizacı da çok serttir ağır abi takılır. Ofis de Edremit'teki romen mahallesinin sınırında. Arabaya binmiş 5 saniye kadar beklemiş hiç yanına bakmadan, sonra "Abi gitmiyo muyuz?" diyerek yanındakine dönmüş. Adam başkası çıkınca apar topar kendini dışarı atıyor kısaca özür dileyip. Adamın ne dediğini sordum arkadaşa "Abi adamın ağzı açık suratı kireç gibiydi hiçbişey demedi" dedi. Hergün dalga geçiyorumdur bizimkiyle.:D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Bir gün önce komple kontrol edildi muayeneden 5dk önce kayınço baktı bas frene ver sinyal vs baktık sıkıntı yok eleman bindi 1 metre gitti frene bastı sağ fren lambası pat 

V0zZar.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
(düzenlendi)

Anilar fena.

2011 Agustos Memleketten Edirne ye gidiyorum tatilim bitti. Daha memleketten cikmadan karsi serit icin radari kurmuslar cevirme var. Tabi surucu dayanismasi gelene gecene selektor atiyorum. Neyse uzaktan bir arac daha belirdi. Ben basiyorum selektoru. Sonra ayni arabanin birden bire tepe lambalari yanmaya basladi. Radar araciymis toparlanmis gidiyormus :D

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
42 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Anilar fena.

2011 Agustos Memleketten Edirne ye gidiyorum tatilim bitti. Daha memleketten cikmadan karsi serit icin radari kurmuslar cevirme var. Tabi surucu dayanismasi gelene gecene selektor atiyorum. Neyse uzaktan bir arac daha belirdi. Ben basiyorum selektoru. Sonra ayni arabanin birden bire tepe lambalari yanmaya basladi. Radar araciymis toparlanmis gidiyormus :D

Karşıdan gelenleri uyardığı için ceza yiyen efsane aracı bulduk sanırım....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Karşıdan gelenleri uyardığı için ceza yiyen efsane aracı bulduk sanırım....

Yok ceza yemedim :) Valla :D
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

İnsallah esim bu yazdiklarimi okumuyordur ;) Evlenmeden once enistemde  kaliyordum hemen hemen 2 yil kadar kaldim... evlendim 1 hafta 10 gun kadar gecmisti isten cikip enistemlere gittim ustumu degistirdim yemegimi yedim cay corba derken kimsede esimi sormadi herhalde tartistik falan sandilar ;) neyse ben uyuyorum deyip odama cekildim.. birazda uyumusum hatta ;) bi baktimki esim ariyor nerdesin bisey mi oldu diye :shok: o anda kanim dondu ben nerdeyim dedim ;) caktirmadan aldim esyalarimi dogru kendi evime ;)

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Köksal Yılmaz
8 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Yok mu komik anısı olan gülelim yahu :D 

Focustan kalma :D

focus kuş pisliği köksal ile ilgili görsel sonucu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Havacılık grubundan arkadaşlarla, Taylan da  tatildeyiz. Oraları bilen biri var aramız da.Bizi turistik olmayan, yerel bir orman tesisinde konaklatdı, bizim Abant'a benzeyen  bir yer (tropik tabi). gel gelelim resepsiyonda ki bir kaç kelime ingilizce bilen kız dışında kimse  başka bir dil bilmiyor.  TR den giderken yanımıza rakı da almışız, akşam rakı balık yapacağız , buz lazım.  Yemekhanede   (odalara uzak)Bilumum  pandomim, el,kol, bacak ve üstün rol yeteneğimizle  yarım saat de buzu anlattık. garson bir kova buz getirdi. İşaretle ,dolaba koy, akşam yemeğin de dedik.Daha doğrusu, dediğimizi sandık. Neyse  buzu dolaba koydurduk . oyalanıyoruz. akşam 5-6 gibi odamızın kapısı çalındı açtım bir garson elinde bir kova Buz :) bize uzatıyor .Yine bir 15 dk rol keserek  resturanta geri yolladık. Garibim Garson, bu sapıklar ne edecekler bir kova Buz'u diye epey kafa yormuştur Herhalde.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yok mu komik anısı olan gülelim yahu [emoji3] 
Hiç zorlama akü patlatmayı anlatmam
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
34 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:
Yok mu komik anısı olan gülelim yahu emoji3.png 

Hiç zorlama akü patlatmayı anlatmam

Bana daha önce biri anlattı, ama ne derece doğru anlattı bilmiyorum. Sen yaz bi doğruluğunu teyitleşelim

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
17 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Ben çok gülmüştüm, tekrar aklıma geldi.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/266486-arabada-hapis-kalmak/

Sizinkini okuyunca benimde aklıma geldi. Yeni evliyim MK1 modeoyuda sıfır almışım titizleniyom.  Eve geç geldim ,Tamponda ki ufak bir çiziği  aldığım pastayla ovaladım giderdim eve girdim. Malum sorgu,sual neredesin falan, kem küm ederken hanım senden bayan parfümü kokuyor dedi laf anlatmaya çalışıyom ama bakışları fena . Gel dedim arbaya götürüp pasta cilayı koklattım  inanır gibi yaptığını sanıyorum:)

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Okulumda 5 mudur yardimcisi var. Birisi dahiliden beni aradi geliyorum dedim. Odaya gittim mudur yardimcisi bana bi garip bakti anlamadim o ara ogrenci cagirdi kitap defter kontrolu bende bunun icin mi cagirdin diye dusunuyorum. Cay soyledi falan derken bu seferde cep telefonumu diger mudur yardimcisi aradi.

-Metin hocam ben seni aramadim mi?
-Yoo hocam aramadin belki diger Metin Terzioglunu aramissindir.
-Tamam o zaman ben bi bakayim kimi aramisim.

2 dk sonra telefon:

-Metin hocam ben onuda aramamisim sen bi gelsene.

-Geliyim hocam.

Diger mudur yardimcisi bana:
-Hocam sen niye geldin buraya noldu?
-Hocam sen aradin ya
-(Hönk) Ben aramadim ki seni asfdjfndjfjdkdnf [emoji16][emoji16] Bende obur mudur yardimcisina diyorum belki öbur Metin i aramissindir diye.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bana daha önce biri anlattı, ama ne derece doğru anlattı bilmiyorum. Sen yaz bi doğruluğunu teyitleşelim
Yemezler
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

- Diger mudur yardimcisi bana:
-Hocam sen niye geldin buraya noldu?
-Hocam sen aradin ya
-(Hönk) Ben aramadim ki seni asfdjfndjfjdkdnf emoji16.pngemoji16.png Bende obur mudur yardimcisina diyorum belki öbur Metin i aramissindir diye.

Anlamadım desem.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Anlamadım desem.. default_unsure2.gif
Valla bunu anlatamam yazdim yazdim sildim su an [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...