İçeriğe Yönlendir

Istanbul Autoshow 2017

Hakan Bayrak

Recommended Posts

Hakan Bayrak

Bir sürü reklamla karşılaştım hibritler otonomlar havada uçuşacak, şov yapacak diyor. Acaba ufak bi organizasyon mu olsa gitmek için? :blush: Buluşmalar kısmında bilerek sormadım hibrit ve/veya otonom sürüşe ilgisi olmayanları rahatsız etmeyeyim dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Ben çerkezköyden arkadaşlarla gelmeyi planlıyorum, ancak bundan 2-3 ay önce çıkan haberlerde sektörde 2017 daralma olacağı ve astronomik masraflar nedeniyle birçok firmanın katılmayacağı söylenmişti, hangi firmaların katılıp hangilerinin katılmayacağını bilen var mı?? O zamanki haberlerde Ford unda katılmayacağı filan söyleniyordu, ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

1-2 markanın gelmeyeceğini biliyordum ama arada gelmeyecekler artmış ben kaçırmışım onu anlaşılan. Listeye bakıyorum da yarın burdaki açık oto pazarında daha fazla marka olur çok eksik var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

hiçbir oto fuarından tatmin olmuşluğum yok. ne bilgi ne görgü ne eğlence. safi yorgunluk zaman kaybı...

belki de lokasyonla ilgili. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Benim pazardan başka gidebilecek günmü olmadı hiç, her seferinde kalabalıktan dolayı pişmanlıkla ayrıldım. Ama yine de gitmek gerek.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

1- araçların başına ya bilgisiz manken koyarlardı ya da kasıntıdan konuşamayan satış temsilcisi

2- aracın içine girip oturmak ne anlama gelir? zaten bayide giriyorsun

3- super otomobillere bakmak bana zevk vermiyor. 

4- bence ot fuarı denilen şey otolarırn satışından daha çok ikinci ürünlere yönelik olmalı. oto sahiplerine yönelik olmalı. oto alımına değil.

bu tür organizasyonlarda şovlar vb olursa belki anlamlı olur onu da yapmıyorlar. (araç sirkleri vb)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
8 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

1- araçların başına ya bilgisiz manken koyarlardı ya da kasıntıdan konuşamayan satış temsilcisi

100-0 km fren mesafesi nedir bunun dediğimde "hııımmm tam bilmiyorum ama 15 metre falan olması lazım" cümlesini duydu bu kulaklar.

Not: Fiat Linea standı 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Fiestanın yeni kasası tanıtılıyor . Da gidin mıncıklayın işte huhaaaaaaaaaaaa :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...