İçeriğe Yönlendir

iPhone What's App Video Sorunu

Ozlem Kaya

Recommended Posts

Ozlem Kaya

Arkadaşlar, bir süredir bir sorunla karşı karşıyayım, Whats App'den video çekip gönderdiğimde ses almadığını fark ettim. Ayarlara girdim, herşeyi kontrol ettim, yok, yine olmadı. Forumlara baktım, sorun yaşayan var mı diye göremedim, çevremde bir kaç arkadaşıma sorduğumda onlarda da aynı sorun olduğunu keşfettik. Güncellemeler geldi vs ama, yine Whats App videolarını çekerken ses almıyor. Bu konuda fikri ve çözümü olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Ben de Whatsapp'ta 9-10 saniyenin üzerinde ses kaydı gönderemiyorum. Kendi kendine ses kaydını kesip gönderiyor. Araştırdım ama bir şey bulamadım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Senin aldığın donanımda mikrofon yok ki, highline almalıydın :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

videoyu GIF olarak gönderiyorsunuz muhtemelen. videoyu çektikten sonra ana ekranda sağ üstte gif işaretli kalmış büyük ihtimalle.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ayarlar/Genel/Sıfırla/Tüm Ayarları Sıfırla

Bence başka bir programınla çakışıyor. Bişeyler karışmış.. Ben böyle bir sorun yaşamıyorum..  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
38 dakika önce, Serkan Gülderen yazdı:

videoyu GIF olarak gönderiyorsunuz muhtemelen. videoyu çektikten sonra ana ekranda sağ üstte gif işaretli kalmış büyük ihtimalle.

Bu olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
3 saat önce, Osman Nuri Köknar yazdı:

Ben de Whatsapp'ta 9-10 saniyenin üzerinde ses kaydı gönderemiyorum. Kendi kendine ses kaydını kesip gönderiyor. Araştırdım ama bir şey bulamadım. 

Serkan Bey'in söylediğini yapın:) Düzeldi benim.

3 saat önce, Selçuk Keleş yazdı:

Senin aldığın donanımda mikrofon yok ki, highline almalıydın :p

:D Aa hakkaten mikrofon yokmuş:) 

2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Htc al

I ıh:nea::p

2 saat önce, Serkan Gülderen yazdı:

Ya Serkan Bey:) Ne diyim ben size bilemedim:) Vallahi bu dertten beni kurtardınız, 1 aydır araştırmadığım yer kalmadı:D

O kadar muzdariptim ki... Keşke daha önce açsaymışım konuyu:( Çok teşekkür ederim:flowers:

1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ayarlar/Genel/Sıfırla/Tüm Ayarları Sıfırla

Bence başka bir programınla çakışıyor. Bişeyler karışmış.. Ben böyle bir sorun yaşamıyorum..  

Hayret,  nasıl olmaz, 7 lerde çok duydum çünkü, şanslısın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
Şimdi, Serkan Gülderen yazdı:

Rica ederim özlem hanım bazen ufak detaylar gözden kaçabiliyor. :si:

Kesinlikle:) Bazen karmaşık yollarla ararken çözümü, basit şeyleri gözden kaçırıyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
5 dakika önce, Ozlem Kaya yazdı:

Kesinlikle:) Bazen karmaşık yollarla ararken çözümü, basit şeyleri gözden kaçırıyoruz.

ayrıca GİF formatıyla çekilen videonun boyutunun daha düşük olmasından dolayı Whatshap da kullanıyor sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
1 dakika önce, Serkan Gülderen yazdı:

ayrıca GİF formatıyla çekilen videonun boyutunun daha düşük olmasından dolayı Whatshap da kullanıyor sanırım.

Aslında ben seçmedim o formatı nasıl seçmiş kendi anlamadım.Ya da dediğiniz gibi,boyut düşük diye standart mı yaptı acaba onu:unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
3 saat önce, Osman Nuri Köknar yazdı:

9-10 saniyelik ses kaydı sorununu çözebildiniz mi?

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar
On 16.06.2017 at 14:23, Mais Jannataliyev yazdı:

9-10 saniyelik ses kaydı sorununu çözebildiniz mi?

Henüz çözemedim. Serkan Bey'in söylediği yöntem videodaki ses sorunu ile ilgili sanırım. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
2 saat önce, Osman Nuri Köknar yazdı:

Henüz çözemedim. Serkan Bey'in söylediği yöntem videodaki ses sorunu ile ilgili sanırım. 

Ben de oyüzden sorayım dedim. Yanlış anlaşılma olmuş sanki.

Bu whatsap ses gönderme sorununu nasıl çözerbiliriz arkadaşlar var mıdır yardımcı olacak?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aypon herhangi birşey göndermesi bile lütuf.. Bizdeki mobil veriyi kesti.. Dumanla haberleşmeye geçtik

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...