İçeriğe Yönlendir

Lastik Kompresör

Remzi Karaca

Recommended Posts

Remzi Karaca

Merhaba arkadaşlar

Yeni aracımda yedek lastik yok. Bu nedenle çakmaklıktan çalışan iyi bir kompresör almayı düşünüyorum. Eski araçtan kalma bir tane var ama ancak top şişirmeye yarıyor :)

Bayram da S-max da orjinal Continental kompresör +kit olduğunu gördüm.

Bir de daha önceden Caddy nin verdiğini kullanan başarılı olduğunu söylemişti.

Aranızda daha önceden kullanan tavsiyede bulunacak var mı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu konuyu forumda daha yeni konuştuk. Çelik gövdeli ürünlerden tercih edin mutlaka. 

Ben kendi aracıma aldım. Ürün 150watt gücünde, bu sebeple 15A çakmak sigortanız olduğundan emin olun.

http://www.hepsiburada.com/4x4-jumbo-celik-hava-kompresoru-cantali-model-1004652-p-OTCTN1004652

Bir de bu tip durumlarda 15dk maksimum çalışma izni verin. Sonrasında 5dk dinlendirip yine 15dk devam edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçtiğimiz haftalarda Bim ve A101 kaliteli pompalar getiriyor. 

Çelik gövdelilerin hepsi iş yapıyor..

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Tam inik lastiği şişirmiyor, hava kaçıran veya kaçırmaya yeni başlamış lastiği en yakın lastikçiye ulaştırır uzun süre kalırsa jant ile kimyasal etkileşime giriyor temizliği ayrı dert.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
21 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Tam inik lastiği şişirmiyor, hava kaçıran veya kaçırmaya yeni başlamış lastiği en yakın lastikçiye ulaştırır uzun süre kalırsa jant ile kimyasal etkileşime giriyor temizliği ayrı dert.

Babamın arabasının janta oturmuş lastiğini şişirmiştim. Ama temizlenmesi konusunda ne yapıldı bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...