İçeriğe Yönlendir

Otokoç Anlaşmalı Landirenzo Takıldı

Özgen Acar

Recommended Posts

Sedat Demircan
On 25.12.2017 at 17:23, Özgen Acar yazdı:

şahin mühendislik hocam sanayide ,zaten samsundaki neredeyse tüm araç bayileri orayla anlaşmalı

peki yakıt lpgde ne oldu kaç lt ortalama hocam? Siz taktınız mı bi sorun yaşadınız mı

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
On 29.12.2017 at 11:39, Sedat Demircan yazdı:

peki yakıt lpgde ne oldu kaç lt ortalama hocam? Siz taktınız mı bi sorun yaşadınız mı

şehir içi 30 krş civarında şehir dışı  22 23 krş hocam ben sakınmadan kullanırım ondan biraz fazla gözükebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
On 29.12.2017 at 12:38, Özgen Acar yazdı:

şehir içi 30 krş civarında şehir dışı  22 23 krş kocam ben sakınmadan kullanırım ondan biraz fazla gözükebilir

Bi sorun yaşadınız mı peki 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Rahmi Ozçiftçi
On 25.07.2017 at 10:17, Murat Öngür yazdı:

oto koç anlaşmalımı ? benim bildiğim oto koç lpg li hiç bir aracı yetkili servise sokmuyor , sokan y.servisler de parça ve işcilik garantisi vermiyor.

Çok şaşırdım

ford garantili araçlarda lpg sıkıntısı yapmıyor.aracımda 40000 tl lik şanzıman arızası oldu problem çıkarmadan garantiden yaptılar.bu güne kadar resmi olarak lpg taktırdınız garanti bozuldu diyen servis görmedim resmi olarak.işlerine gelmeyince lpg takılmı garanti bozulmuş derler.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bizim 2011 MK4'te LPG vardı, dışarda taktırmıştık.

Bakımlar yetkili serviste yapılmıştı, garantiden değişen bazı şeyleri olmuştu problem olmuyordu.

Birtek bakıma gelirken, LPG'nizi bitirerek gelin içeride benzinde çalışsın araba diye ricada bulunuyorlardı.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

otokoç anlaşmalı mı ! ilk defa duydum normalde otokoç otosan kendi yetkili servislerine lpg li hiç bir aracı sokmaz , diğer servislerde lpg araçlara parça garantisi vermez di 

tamammı üst ve alt blok alimünyum olduğundan ford motorları lpg nin uyum sorunu yarattığını söylüyorlardı, Şimdi ne değişmiş Motorlar mı ? 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
4 saat önce, Murat Öngür yazdı:

otokoç anlaşmalı mı ! ilk defa duydum normalde otokoç otosan kendi yetkili servislerine lpg li hiç bir aracı sokmaz , diğer servislerde lpg araçlara parça garantisi vermez di 

tamammı üst ve alt blok alimünyum olduğundan ford motorları lpg nin uyum sorunu yarattığını söylüyorlardı, Şimdi ne değişmiş Motorlar mı ? 

LPG 'li aracımız ile servisten hizmet alıyorduk, garantiden parça bile değiştirdik kaç sefer.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
22 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

LPG 'li aracımız ile servisten hizmet alıyorduk, garantiden parça bile değiştirdik kaç sefer.

ford istinye ve dolapdere kapıdan içeri bile sokmuyordu 1 sene öncesine kadar ama 1 sene içinde değişirtilermi bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
5 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

ford istinye ve dolapdere kapıdan içeri bile sokmuyordu 1 sene öncesine kadar ama 1 sene içinde değişirtilermi bilmiyorum

Ford Istinye'de çamurluk davlumbazlarını değiştirdim garantiden ve bakım yaptım.

Lpg kazanını boş giderseniz sorun olmuyor demişlerdi. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
14 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Ford Istinye'de çamurluk davlumbazlarını değiştirdim garantiden ve bakım yaptım.

Lpg kazanını boş giderseniz sorun olmuyor demişlerdi. 

o zaman değiştirdiler politikalarını 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
41 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

o zaman değiştirdiler politikalarını 

Olabilir belki farklılaşan prosedürler olmuştur. Bahsettiğim olaylar sene 2011 ve 2014 arası. 

Şuan nasıl bende bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ford garantili araçlarda lpg sıkıntısı yapmıyor.aracımda 40000 tl lik şanzıman arızası oldu problem çıkarmadan garantiden yaptılar.bu güne kadar resmi olarak lpg taktırdınız garanti bozuldu diyen servis görmedim resmi olarak.işlerine gelmeyince lpg takılmı garanti bozulmuş derler.

Ne şanzımanı bu ?
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Ford servisleri 2016 temmuz yada ağustos ayından beri benzinli motorlara Landirenzo lpg sistemini garantili olarak takıyor. serviste alt yapı yoksa landirenzo servisi takıyor. 2004 Fusion aracımı sıfır aldığımda istediğim gibi bir lpg servisi bulamadığım için 100.000 km benzinde bindim. Düzce de Atiker bayisi Tarık usta ile tanışınca ve fusion aracına yaptığı uygulamayı görünce lpg sıralı sistem taktırdım. aracımı 183000 km de satarken hiçbir sıkıntısı yoktu. Lpg de uygulama çok önemli. opel vectra aracı olan arkadaşım lpg den çok sıkıntı yaşadı.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
17 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne şanzımanı bu ?

Kuga vardı sanki Rahmi hocamda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...