İçeriğe Yönlendir

2009 Focus Sol Ayna Kapağı

Serkan Ataman

Recommended Posts

Serkan Ataman
(düzenlendi)

Merhaba 

birkaç gün önce tatildeyken aracımı akşam saatlerinde  işlek bir yol üzerine park ettim ve geri geldiğimde sol ayna kapağımın olmadığını gördüm.artık nasıl ve ne şekilde olduğunu hiç kestiremiyorum.servise gittiğimde kapak ve boya işçilik olarak bana 460tl fiyat çıkardılar.açıkçası bir plastik kapağın bu kadar fiyat tutması bana çok geldi.yedek parçacıdan kapağı temin edip iyi bir ustaya boyatıp halletmek istiyorum.bu parçayı orjinal olarak nerden temin edebilirim?bildiğiniz güvenilir bir site varmıdır?aynanın motoru sinyali çalışır durumdadır.sadece kapak gerekli olacak. 

Saygılar.

vpqa9D.jpg

tarihinde Serkan Ataman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Ataman
Bir saat önce, Koray Demir yazdı:

Geçmiş olsun.

Forum sponsorumuza bir sorun isterseniz.

Saolun.

forum sponsoruna nereden ulaşabilirim ana sayfada göremedim de..

saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ataman
On 20.08.2017 at 23:36, Mustafa Şimşek yazdı:

Gri astarli renk ayna kapağı 40tl

Bilginize

Orjinal otosan ürünü sipariş ettim fiyatı 150tl.yan sanayi ürüne çok güvenemedim nedense

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
1 saat önce, Serkan Ataman yazdı:

Orjinal otosan ürünü sipariş ettim fiyatı 150tl.yan sanayi ürüne çok güvenemedim nedense

Plastik bir kapak aslında çok fark etmezdi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
10 saat önce, Serkan Ataman yazdı:

Kalite anlamında bir fark varmidir bilemem ama plastik parça olduğu için gerek yok aslında...

8 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Plastik bir kapak aslında çok fark etmezdi.

Aynen öyle ?

Yorum bağlantısı
Serkan Ataman
8 saat önce, Mustafa Şimşek yazdı:

Kalite anlamında bir fark varmidir bilemem ama plastik parça olduğu için gerek yok aslında...

Aynen öyle ?

Sipariş etmiş bulundum.gerçekten hiç bir fark yaratmayacağından emin olsaydım elbetteki uygun fiyatlı ürünü tercih ederdim..hayırlısı diyelim artık

Yorum bağlantısı
Serkan Ataman
On 20.08.2017 at 23:36, Mustafa Şimşek yazdı:

Gri astarli renk ayna kapağı 40tl

Bilginize

Sanırım kapak gelmicek,parçacı beni aramadı hiç.bu 40 tl dediğiniz kapağı nerden temin edebiliriz?tam olarak aynaya otururmu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
1 saat önce, Serkan Ataman yazdı:

Sanırım kapak gelmicek,parçacı beni aramadı hiç.bu 40 tl dediğiniz kapağı nerden temin edebiliriz?tam olarak aynaya otururmu?

Herhangi bir ford yedek parçası satan sanayiideki dükkan dan temin edebilirsiniz.

Ford Üçel Bostancı sanayii

02165733926

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ataman
On 24.08.2017 at 20:23, Mustafa Şimşek yazdı:

Herhangi bir ford yedek parçası satan sanayiideki dükkan dan temin edebilirsiniz.

Ford Üçel Bostancı sanayii

02165733926

teşekkürler.lüleburgaz'daki parçacılarda bulamadım maalesef,yarın hesapta beklediğim parça gelecekmiş.hayırlısı artık,gelmez ise de hafta başı sipariş geçerim yan sanayii olanından.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Serkan Ataman

Merkez oto firmasından bu parçanın yan sanayisini (30 tl'ye)sipariş ettim.bana aynanın görselini de ilettiler.aşağıdaki sol tarafta olan parlak astarlı olan gibi gelecekmiş.gelmesini beklediğim parça bugün geldi fakat resmin sağında bulunan şekilde astarsız olarak geldi ve kaporta boya ustası kapağın yüzeyi pütürlü olması nedeni ile zımpara vs yapıp astar atıp boya atacağını iletti, çok sağlıklı olmaz dedi bende gelen parçayı iade ettim. Gelecek olan parçanın  hafif çizikleri varmış,üzerine boya atılınca boya kapatır dedi,umarım dediği gibi olur.

mkY501.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...