İçeriğe Yönlendir

Kia Sportage Dizel Almayı Düşünüyorum Bütçem Maks 40000

Hasan Ali Gürsoy

Recommended Posts

Talha Bilgi
8 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Allah taş yapar böyle diyenleri :D

10 yıldır crv ile haşır neşir olan biriyim. Tek sorun ateşleme distribütörü arızası idi. Yanlış buji kullanımı nedeniyle. Yıpranan cvr arazide keçi niyetine kullanılanlar. Kolda sorun duymadım görmedim. Bugün, 147 bg lpg görmemiş bulsam land yerine koyabilirim
Ve son, lpg ile arası iyi bir motora sahip

Allah DAŞ Yapsın böle tipleri :D Onlar yüzünden projelerimi çöpe attım ...  Ön-Arka Bar çizdirip, öne led bar, offroad lastik + jant , çamurluk açtırma ve motor ufak modidiye , hava filtre kiti , motor silindir büyütme vs... Şöle yapacaaadım  :

12650d1232338435-crv-lift-kit-bigger-tir

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Crv kullandım 99 modeldi bana sahip olduğum süre boyunca hiç problem çıkarmadı ve gayet zevkliydi..
Honda bu konuda sorunsuz yani Crv olabilir...

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Mesela ben bu eski kasa CRV'lere lafım yok, ben yanlış yönlendirildiğim için almamıştım ama makyajlı sanırım 2003 kasalar zira arkadaşımda 2003 kasa var, arkadaş araç hiç jip gibi deel bildiğin geniş sw gibi arabaya 4 kişi binince arka çamurluk tekerin üstüne oturuyor.. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Evet, o kasa normal halde iken bile basık. Bende vardı 2005 modeli. Arkaya 5 cm get koymuştum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Ohoo oo. Sis farı yok bunun. Olmaz yaramaz

sis farını tavana almışlar, yerlerini de siyah plastik ile kapatmışlar. Biliyoruz bu işleri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
sis farını tavana almışlar, yerlerini de siyah plastik ile kapatmışlar. Biliyoruz bu işleri.
Yapılan işlem sanırım çok pahalı. Bu yüzden anladınız dimi?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Ali Gürsoy

Facebookta güzel bir grubumuz var bekleriz ‘honda cr-v 1997-2001 türkiye’ adı altında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Facebookta güzel bir grubumuz var bekleriz ‘honda cr-v 1997-2001 türkiye’ adı altında.
Bana bul 2001 147 bg. Land ile değişelim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
6 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Evet, o kasa normal halde iken bile basık. Bende vardı 2005 modeli. Arkaya 5 cm get koymuştum.

Hah get dedin , ciğerimi deldin abiiii :D 

Üstad bende outlander'i 3 cm yükseltme planım var lakin, hangi yolla yükseltsem ve geti nereye koydursam.  İnternette araştırdım get yayı sıkıştırdığı için sertleştirir konforu düşürürür diyorlar ama yabancı sitelerde amortisör üstüne bir yere koyup  yükseltince konfor değişmez yazmışlar , benim aracım zaten sert iyice konfordan olmayayım diyorum.

tavsiyeniz nedir ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Zerre kadar fark yaşamadım crv de. Yayın alt kısmı uygundu. Oraya koydum. Yüksek süratta dikkat istiyor. Şimdi ise Mazda cx3 aracımın ön tarafına bakıyorum. Önün bi tık yükselmesi gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar
Ohoo oo. Sis farı yok bunun. Olmaz yaramaz
Aynen sis farı yoktu bende tavana koydum 4 tane birden :)
2 delici 2 yayıcı
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Crv kullandım 99 modeldi bana sahip olduğum süre boyunca hiç problem çıkarmadı ve gayet zevkliydi..
Honda bu konuda sorunsuz yani Crv olabilir...

Sadece benim kapıda kalıyordu. [emoji85][emoji23]

Yanlış alıntı yapmışım len.
Ama anlayan anlayacak. [emoji85]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sadece benim kapıda kalıyordu. [emoji85][emoji23]Yanlış alıntı yapmışım len.
Ama anlayan anlayacak. [emoji85]
Lastik yoktu be
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...