İçeriğe Yönlendir

Offroad Araçları Genel Bilgi Konusu

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Fatih Keskin
7 saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Dizellerde arazi sağda, benzinlilerde arazi  solda. 2002 - 03 - 04 ler genelde Dizel oyüzden farklı görünüyor

Yukarı da yazdım ben ben den iyi mi biliyorsun sen

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
15 saat önce, Ali Gök yazdı:

abi o zamandan bi kaçgün sonra ben master servise götürmüştüm libertiyi. o ara arabaya bakim dedim servis aracı yapacaz komple bakıma aldık alt takımı ve kaportayı elden geçiriyoruz iyi bi bakım görüyor demişlerdi. hatta liftte aşağı taraf söküktü bişeler yapıyorlardı muhtemelen biraz para harcadılar . sonra da karar değişip satılığa koydular heralde.

ordaki 2. eldeki arkadaş ilanı açtım telefon susmadı 2 gün diyordu. farklı bir versiyon 4.0 select trac şanzıman

lakin nadir bulunan bir arabayı çok da almamak lazım şuan düşününce öyle geliyor. 4.7 v8 az fazla yakar ama en azından aynısından binlerce var tamir bakım vs daha kolay olur.

ne kadar kare kasada aynı motor şanzıman var deseler de bir noktası vardır illaki farklıdır gelir seni bulur

araba bulsa gerekirse yakar :D  libertyi akşam ilanda gördüm 11 civarı idi adama o saatte msj attım sabah olmadı o gece arabayı görecem diye. sabah oldu metrobüste yol bitmedi arabaya gidene kadar jeep işi başka bişe :nargile:

lakin üstad 4.7 lerde asıl korkutan vergide en alt dilimde bile olsa yüksek olması ... ah dilekçe ile vergi düşülebilse... :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Başkanım sakin ol. Gidip ağzını burnunu kırayım ben. Sen elini kana bulama 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
57 dakika önce, Talha Bilgi yazdı:

lakin üstad 4.7 lerde asıl korkutan vergide en alt dilimde bile olsa yüksek olması ... ah dilekçe ile vergi düşülebilse... :)

düşürülüyor zaten. 900 lira 4.7 nin vergisi. samiyle aynı vergiyi ödüyoruz.

2 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

idare et abi cahil işte konuşuyor :D:D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
1 dakika önce, Ali Gök yazdı:

düşürülüyor zaten. 900 lira 4.7 nin vergisi. samiyle aynı vergiyi ödüyoruz.

idare et abi cahil işte konuşuyor :D:D

o zaman 4.0 ında vergisi düşmezmi :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Gök
50 dakika önce, Talha Bilgi yazdı:

o zaman 4.0 ında vergisi düşmezmi :D :D :D

Belli olmaz kasko degerine ve normal mtv sine bagli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

16 yaş ve daha fazlaysa vergi düşmüyor.

Dusuyor  yas siniri onemli degil

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben olmuyor biliyorum, hatta dilekçe verdim, yine inmedi. Sonra vermez olmuştum.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
5 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Ben olmuyor biliyorum, hatta dilekçe verdim, yine inmedi. Sonra vermez olmuştum.

Ben düşürdüm, kasko değeri ile kontrol etmek var. %5 lik aralığa iniyorsa düşer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
7 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Ben düşürdüm, kasko değeri ile kontrol etmek var. %5 lik aralığa iniyorsa düşer.

Ben hesabı baştan yapayım.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
(düzenlendi)

Grandcheroke lerde arka koltuk dikkatimi çekti orta koltuk Yok gibi popo kısmı kısa acaba arkada olası 3 kişi oturduğunda ortadaki sıkıntı oluyormu ki

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...