İçeriğe Yönlendir

Kredi Kart World Hakkında

Mehmet Delen

Recommended Posts

Mehmet Delen

arkadaşlar kredi kartlarındaki hesap özeti borcu,güncel borç,toplam borç aralarındaki farklar neler acaba...hesap özet 700 yazıyor güncel borç 767 yazıyor toplam borç 835 yazıyor yapı kredi world kart

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

700 TL Bu ay ödemeniz gereken tutar.

767 tl olan Ekstre kesilmiş daha son ödeme tarihi gelmediği için bu ay harcanan üstüne eklenmiş. 

835 tl olan da taksit falan hepsi birlikte olan borcunuz. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Şöyle olabilir mi acaba, bu ayki harcamalar 700 lira, 67 lira geçen aydan devreden,  835-767= 68 lira da hesap kesimden sonra harcanan, yani gelecek ay ödenecek olan borç.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Aydan kastım iki hesap kesim tarihi arası olmak kaydıyla

Geçen ay 700 TL harcamışsınız (harcama + geçen ayın taksitleri)

Bu ay 67 lira daha harcamışsınız ya da bu ay 67 liralık taksitiniz var, geçen ayın ödemesi yapılmadığı için 700+67=767 toplam

Geçen ay ki harcama+ taksit, ilave olarak bu ay ki harcama+taksit ve bundan sonraki kalan taksitlerinizin toplamı 835 lira.

Hesapta sorun yaşadığınız yer de tahminimce güncel borç+kalan taksit tutarının toplam borçtan fazla çıkıyor olmasıdır. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bankanin bireysel internet subesinde odemeniz gereken tutar diye bir ifade var. Olmazsa da ekstre borcu odemeniz gereken tutardir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Delen

genel olarak anladım hocam tşkkrlr sağolun

3 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Aydan kastım iki hesap kesim tarihi arası olmak kaydıyla

Geçen ay 700 TL harcamışsınız (harcama + geçen ayın taksitleri)

Bu ay 67 lira daha harcamışsınız ya da bu ay 67 liralık taksitiniz var, geçen ayın ödemesi yapılmadığı için 700+67=767 toplam

Geçen ay ki harcama+ taksit, ilave olarak bu ay ki harcama+taksit ve bundan sonraki kalan taksitlerinizin toplamı 835 lira.

Hesapta sorun yaşadığınız yer de tahminimce güncel borç+kalan taksit tutarının toplam borçtan fazla çıkıyor olmasıdır. 

evet hocam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...