İçeriğe Yönlendir

TRW Fren Balatası Nasıl ?

Murat Öngür

Recommended Posts

Furkan Tanrıveren

9.ayda aracımın ön arka balatalarını değiştirtim trw marka balata ile diskler tornalandı frenlemesi çok iyi ötme kesinlike yok disklerde yamuklukluk yoksa tornalamanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Dtec serisi var. Sitesinde yazan aciklamadan anladigima gore; cotec uzerinde gelistirilerek uretilmis. 45% daha az toz gibi ifadeler kullanilmis. Ama kendim kullanmadigim gibi, kullanan da gormedim. Daha cok yeni motorcraft taktirdim. Jantlari aksam benzinlikte yikayip eve gectim. Sabah kalkip baktigimda les gibiydiler. :-)

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul
On 19.12.2017 at 17:10, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kirleten balata iyidir :)

Güzel tutar ve ötmez.. 

Tutuşunda sıkıntı yok. Bir süre öttü, sonra ses kesildi

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Yaklaşık 2 sene önce yavuzsan disk taktirdim. Daha doğrusu usta onu tavsiye etti bende bütçeme uygun olunca tamam demiştim. Tüm diskler değişince balatalarda değişsin dedim. Kale balata taktirdim. 2 senedir aman aman sıkıntı yaşamadım. Ses ve toz problemi yaşamadım. Halen kullaniyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu arada balatayı taktırırken sizce disklere torna yaptırsammı ???

Disk çizikse iyi olur.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bir görüntü hatırladım, çinde bir balata fabrikası, içeride orta kalite olarak bilinen birçok  balata markasının kutusu vardı. Aynı malzeme ile üretilen a balatasıda, b balatasıda hepsi aynı fabrikadan aynı üretim hattından çıkıyordu. Üst düzey markalar hariç orta-alt sınıfa bu gözle bakılmalı

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

tamamdır herkese tşk ederim 

orjinal ön balata almaya karar verdim ! Bu kadar yorumdan sonra. Disklere bir de torna attırdıkmı tamamdır

Yorum bağlantısı
Mesut Aybek

TRW markası Ford a orijinal parça üreten firma diye biliyorum. Diğer markalara üretiyor mu bilmiyorum.Burada orijinal olan bir kaç fren parçası üzerinde amblem i görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
13 saat önce, Mesut Aybek yazdı:

TRW markası Ford a orijinal parça üreten firma diye biliyorum. Diğer markalara üretiyor mu bilmiyorum.Burada orijinal olan bir kaç fren parçası üzerinde amblem i görmüştüm.

ford a Türkiye de kale balata üretiyor.

Trw en son WW e üretiyordu.

TRW balatalar yanlış geldiğinden orjinal balata aldım . + diskler artık ömrünü tamamlamış ! 2012 den beri aracın üzerinde, veka marka da disk aldım inş sorun çözülür

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...