İçeriğe Yönlendir

Janta Plastidip Uygulaması Yapılır mı?

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın

Aracın jantlarını koyu parlak gri plastiDip kaplaması yaptırmayı düşünüyorum, ne kadar sağlıklı olur daha önce yaptıran var mı, memnun mu ? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Daha önce bir çok arkadaşımız denedi.
Hiç kimse memnun kalmadı.
Jantından memnun değilsen. Normal yollarla boyatmalısın.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Ben gunmetal renge boyadım . Plastidip atınca keyfini kaçırır emeğinize yazık olure714dc8bf6afcd2e9c4b894e528578ca.jpg7655bf0197c9ae98825a599620ec16cb.jpg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Balata tozunu çok tuttuğunu ve temizliğinin zor olduğunu söylüyorlar. Tabi kat olarak az atarsanız kenardan köşeden atacaktır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben serçenin jantlarını mat siyaha kaplamıştım kendim. Yaklaşık 5-6 kat attım. 1 -1.5 yıl boyunca kalkma çıkma hiç bir şey olmadı. Yıkarken basınçlı suyu uzaktan tutturmanız gerekiyor. Temizliği açısından zorluk görmedim belki siyah olduğu içindir bilmiyorum. Kaliteli bir markanın ürünü ile 3-4 saat içinde kendiniz rahatlıkla yaparsınız diye düşünüyorum. 

Ama hiç bir zaman jant boyama gibi olmayacaktır buna emin olun. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
4 saat önce, Cem Dilmen yazdı:

Ben serçenin jantlarını mat siyaha kaplamıştım kendim. Yaklaşık 5-6 kat attım. 1 -1.5 yıl boyunca kalkma çıkma hiç bir şey olmadı. Yıkarken basınçlı suyu uzaktan tutturmanız gerekiyor. Temizliği açısından zorluk görmedim belki siyah olduğu içindir bilmiyorum. Kaliteli bir markanın ürünü ile 3-4 saat içinde kendiniz rahatlıkla yaparsınız diye düşünüyorum. 

Ama hiç bir zaman jant boyama gibi olmayacaktır buna emin olun. 

aklımda iki tane marka vardı plastidip birde dipart ama genel olarak çok sağlıklı bir uygulama değil sanırım

13 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Daha önce bir çok arkadaşımız denedi.
Hiç kimse memnun kalmadı.
Jantından memnun değilsen. Normal yollarla boyatmalısın.

boyadan uzak duruyorum, daha sonra eski haline çevirmek istediğimde rahatça çevirebilmek için. genel bir memnuniyetsizlik var plastik kaplamada teşekkür ettim

11 saat önce, Coşkun Basan yazdı:

Ben gunmetal renge boyadım . Plastidip atınca keyfini kaçırır emeğinize yazık olure714dc8bf6afcd2e9c4b894e528578ca.jpg7655bf0197c9ae98825a599620ec16cb.jpg

jant rengi araçta güzel durmuş benimde istediğim böyle bir renk 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

jantın boyası farklı sistem, sonrasında sökülmesi çok zor olabiliyor, hatta jantın üst katmanını kaldırıyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Zafer Ak

Yapanlar var ama uzun ömürlü olmuyor.

Boyanması daha mantıklı fakat sıradan boyama işlemi ile sonradan boyada pul pul dökülüyor.

Jant boyamakda profesyonellik gerektiren bir konudur.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Kangoo nun jantlar güzel olmuş. Çok beğendim. Kaça boyanıyor? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...