İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Direksiyon Deri Kaplama

Anıl Atakan Atmaca

Recommended Posts

Anıl Atakan Atmaca
(düzenlendi)

Aracımın direksiyonu baya bir soyuk. Fabrika çıkışlı , orjinal plastik kaplaması var yani hiç işlem görmemiş. Ankara’da olup , direksiyon kaplatıp memnun kalan varsa tavsiye verirse sevinirim. 

Not : Öğrenci olduğum için fiyat dostu bir yer olursa sevinirim. Araç 2004 Focus 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Fatih oto döşeme Ankara selamımı söylersen mümkün olabildiğince fiyatta yardımcı olur işçiliği süperdir hatta yaptığı işlerde rakibi pek yoktur...

27043180_10156043343752389_806255065_n.j

Yorum bağlantısı
Anıl Atakan Atmaca
2 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Fatih oto döşeme Ankara selamımı söylersen mümkün olabildiğince fiyatta yardımcı olur işçiliği süperdir hatta yaptığı işlerde rakibi pek yoktur...

27043180_10156043343752389_806255065_n.j

Ne kadara kaplıyorlar ? ve kredi kartı geçiyor mu ?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Ne kadara kaplıyorlar ? ve kredi kartı geçiyor mu ?

Kredi kartı geçmez muhtemelen fiyatı sen al ben fiyatı net hatırlamıyorum görüşürüm dersen özelden numarasını atarım
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ankara'da çıkma orjinal deri kaplı direksiyon bulma şansınız da olur. Belki daha uygun fiyatlara gelebilir bir araştırın derim. 

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

İstanbul Anadolu yakasında direksiyon deri kaplama veya yenileme işi yapan var mı tanıdığınız bildiğiniz?

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
2 saat önce, Serdar Göktaş yazdı:

İstanbul Anadolu yakasında direksiyon deri kaplama veya yenileme işi yapan var mı tanıdığınız bildiğiniz?

altın uç diye bir yer var baya ünlü. Avrupa yakasında nispeten daha uygun yer;

Yorum bağlantısı
Ali Gök

çıkma düzgün direksiyon bakın ilk önce . en güzel diken bile orjinali kadar iyi pek olmuyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Orjinal deri kaplı direksiyon bulun.. 

Orjinalinde deri olmayan direksiyon üstüne deri kaplandığı zaman çok kalın olur.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Arkadaşımım 2008 model honda civic î için sordum. Orjinal direksiyonu eline boya çıkarmaya ve dökülmeye başladı. Yenilemek istiyor. Bize anadolu yakasında bir yer olursa daha iyi olur. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
16 dakika önce, Serdar Göktaş yazdı:

Arkadaşımım 2008 model honda civic î için sordum. Orjinal direksiyonu eline boya çıkarmaya ve dökülmeye başladı. Yenilemek istiyor. Bize anadolu yakasında bir yer olursa daha iyi olur. 

Bostancı sanayide vergi dairesinin hemen karşısında var bir yer. İşçiliği güzel..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
2 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Bostancı sanayide vergi dairesinin hemen karşısında var bir yer. İşçiliği güzel..

Avukatım teşekkür ettim :flowers: adresi verdim arkadaşa:good1:

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

çıkma direksiyon diyorsunuz ama 10-15 senelik direksiyon oda yeni deri isteyecek hepsi pasparlak derisi cortingen olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Atakan Atmaca
21 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Orjinalinde deri olmayan direksiyon üstüne deri kaplandığı zaman çok kalın olur.. 

Nereden bulabilirim ? Airbag gibi aksamlar da sorun çıkartmaz değil mi ?

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

airbag soketini takmayı unutmazsa usta sorun olmaz. airbag'e müdahale edilmiyor sadece airbag'i çıkarıp direksiyon derisini dikiyor airbagı geri takıyor. Eski arabama yaptırmıştım, arabanın parlak siyah orijinal derisi gibi olmuyor vinlex yapınca grimtırak füme bir renk oluyor zamanlar orijinal gibi parlar mı bilmiyorum. En pahalısından 300 tl ye gerçek deri yapılırsa orijinale yakın olur diye düşünüyorum. 5 sene önce 100TL vermiştim durmadan yapılan 4 saat işçiliği var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 saat önce, Anıl Atakan Atmaca yazdı:

Nereden bulabilirim ? Airbag gibi aksamlar da sorun çıkartmaz değil mi ?

Çıkmacılarda rahatlıkla bulursunuz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
On 23.01.2018 at 22:04, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mehmet abi bu resimdeki direksiyon orjinal deri midir? Kaplamamıdır Bulgaristan da 80 liraya buldum onay verirsen alıcam.
Normal direksiyonun airbag ı buna uyar mı?

965af13086c083573a382e984d253beb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Orjinal deri.
Senin airbag buna uyar. Uymazsa satarsın. :)
Al.

Tapatalk imzamızı kapatalım lütfen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Airbag standart. Rakam iyi ama derisinden pek bişi bekleme çıkma kaç yaşında parça. Hız sabitleyici taktırdıgim zaman direksiyonlari 150 den felan vermiştim kaç sene evvel. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...