İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Kumanda Kopyalama

Mehmet Unkun

Recommended Posts

Mehmet Unkun

Aliexpressten aldığım kumandayı araca tanıttım. Ayrıca uç açma ve immo kopyalama yaptırdım. Toplamda 110 tl tuttu. 

Yedek anahtar üçin 220 tl fiyat vermişlerdi. Yine pahalıya geldi uç açmaya 50 tl aldı kilitçi kopyalama 30 tl...

İki anahtar olursa kendimiz immoyu tanıtıyoruz ama bende tek anahtar var.(aracı aldığımda)

Aliexpress linki: OkeyTech 433 MHz 4D63 Çip 3 Düğmeler Katlanır Uzaktan Kumanda Anahtarı Çevirin Ford Mondeo Odak Fiesta C Max S Max Galaxy HU101 bıçak
http://s.aliexpress.com/IZZfiuaE?fromSns=Copy to Clipboard 
(from AliExpress Android)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

50TL alan kilitçinin gözüne dizine dursun o para. 10 bilemediniz 20TL'ye halledilebilir bi şey.

Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun

Bende dedim 50 tl olur mu diye asıl iş uçma dedi immo işini yapan tek yer olunca mecbur verdik(K.maraş)

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Bodrum da bile 20 TL ye açtırdım geçen ay 50 TL çok fahiş olmuş .

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
44 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

50TL alan kilitçinin gözüne dizine dursun o para. 10 bilemediniz 20TL'ye halledilebilir bi şey.

5 kafi yahu iyi günündesin

Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun

50 tl kazığa rağmen yine de 110 lira uyguna hallettik bu esnaf  niye böyle...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Fırsatçılık.Gelen turistlere yapıyorlardı şimdi sıradan vatandaşa da aynı davranışlar.İsmini falan söyleyin de başka kimse yanmasın.Orada tek mi anahtarcı.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

40 küsur anahtar geldi. 110 da anahtarcı aldı galiba, baştan 220 demiş zaten. Pazarlıkla 200 olurdu, kâr nerede kaldı ben anlamadım?

Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun
(düzenlendi)
23 saat önce, Serkan Toker yazdı:

40 küsur anahtar geldi. 110 da anahtarcı aldı galiba, baştan 220 demiş zaten. Pazarlıkla 200 olurdu, kâr nerede kaldı ben anlamadım?

Toplamda 110 tl...Anahtarcı 80 tl aldı. Ürünün sürekli fiyatı artıyor. Ben aldığımda ucuzdu. Fazladan 40 tl aldı aldı anahtarcı...10 _20  lira uç açmaya yeterdi.

Tekrardan gittim neden 50 lira aldın uç açmaya diye ben CNC makinede açıyorum diğerleri CNC açmıyor dedi ne kadar doğru bilmiyorum.

Yine de 110 lira kâr oldu az para değil...

On 05.02.2018 at 19:30, Mustafa Yanar yazdı:

Fırsatçılık.Gelen turistlere yapıyorlardı şimdi sıradan vatandaşa da aynı davranışlar.İsmini falan söyleyin de başka kimse yanmasın.Orada tek mi anahtarcı.

İmmo kopyalama yapan tek yer...immoyu biz yapmıyoruz diyor anahtarcılar...

Yeri burası....

Avar Anahtar / Maraş Çilingir 

https://goo.gl/maps/VwzmZWJqqMz

tarihinde Mehmet Unkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Mehmet Unkun yazdı:

Yine de 110 lira kâr oldu az para değil...

Anahtarcı 80 lira aldıysa iyi yine de.. Bu arada kopya anahtarı kaput ve kapı kilitlerinde denediniz mi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun
2 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Anahtarcı 80 lira aldıysa iyi yine de.. Bu arada kopya anahtarı kaput ve kapı kilitlerinde denediniz mi ?

Evet sıkıntı yok 50 lira aldı daha da mı açmasın :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
8 saat önce, Mehmet Unkun yazdı:

Evet sıkıntı yok 50 lira aldı daha da mı açmasın :)

Kontak ve sürekli kullanılan anahtar aşınır, kopya anahtar sürekli kullanılmayan kaput ve kapı kilidinde çalışmayabilir diye dedim. Aniden lâzım olur, açmaz sıkıntı olmasın yâni. Açıyorsa anahtarcı parasını haketmiş.. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...