İçeriğe Yönlendir

98 Model Direksiyon Kutusu

Güntan Kömürlü

Recommended Posts

Güntan Kömürlü

Arkadaşlar bana çıkma yada uygun direksiyon kutusu lazım bana nereden temin edebilirim acaba. Tamir için düzgün yer bulamadım varsa bildiğiniz yer yazarsanız sevinirim ayrıca tamirine fazla ücret talep ediyorlar. İyi günler herkese

Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa

Orjinal sıfır bulunabilceğini sanmıyorum. Ben iki yıl önce bi önceki aracım mondeo 98 in direksiyon kutusunu değiştirmiştim. Ford logosu vardı ama yan sanayidi büyük ihtimal 750 tl kutu fiyatı 150 tl işçilik ödemiştim. Revizyon yapılma ihtimali yokmu 300-350 tl arası işçilik dahil revizyon ücreti tutar.

Yorum bağlantısı
Güntan Kömürlü
11 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Araç ne ?

Ford mondeo Mehmet bey

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Düreksiyon kutusunun sorunu nedir ? Çıkma olarak bulurum orası kolay, hem hemşehriyiz bu arada.. ;) Mengen Lee' yim söylemesi ayıp.. :D

Yorum bağlantısı
Güntan Kömürlü
On 22.02.2018 at 13:49, Serkan Toker yazdı:

Düreksiyon kutusunun sorunu nedir ? Çıkma olarak bulurum orası kolay, hem hemşehriyiz bu arada.. ;) Mengen Lee' yim söylemesi ayıp.. :D

Hemşerim merhaba nasılsınız? sorun yag kacırıyor tamirine 500 tl dediler çıkma düzgünü daha ucuzdur diye yola cıktım işin aslı.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 saat önce, Güntan Kömürlü yazdı:

Hemşerim merhaba nasılsınız? sorun yag kacırıyor tamirine 500 tl dediler çıkma düzgünü daha ucuzdur diye yola cıktım işin aslı.

Sökme takma dahil 500 mü ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...