İçeriğe Yönlendir

Yola Twingo ile Devam Ediyoruz

Onur Doğan

Recommended Posts

Onur Doğan

Herkese merhaba fiestanin 98,200,2006,2010,2012 modellerinden sonra yolumuza twingo ile devam ediyoruz :) 35 plaka olan twi benim 2 gün önce aldık. 09 plaka olanda arkadaşımın onuda dün aldık. Aracların ikiside benzinli klimalı 97 model. Aydın plaka olan 198 bin km de İzmir plaka olanda 139 bin km de. İlk izlenimlerim çok rahat kullanıma sahip olduğu ve yakıtının benzinli araca göre gayet makul olduğu. Ortalama 14 bin liraya alınabilecek bana göre en iyi araçlardan. Direksiyon pamuk gibi kullanımı çok rahat. Umarım sorunsuz şekilde devam ederiz :) 

D7DaEy.jpg

oOV12q.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Güle güle kullanın . Boyutları ufak gibi görünsede içi çok ferahtır. Sunroof lu olanını bir süre kullanmıştım . 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

1998 senesinde boğaz köprüsünde görmüştüm, içi silme manken doluydu. Arkada 4,ön yolcu tarafında 1 kişi. Direksiyonda beyaz(beyazıt öztürk) vardı. O gün bu gündür severim twingo’yu :)

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Herkese teşekkür ederim forddan sonra ilk defa başka marka aracım oldu. Oyuncak gibi :) 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun Onur. Maaşallah çok güzel görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Sagolun herkese tesekkur ederim :) bide iceriye motor sesine bi care bulabilsek harika olacak

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 dakika önce, Onur Doğan yazdı:

Sagolun herkese tesekkur ederim :) bide iceriye motor sesine bi care bulabilsek harika olacak

Kaput altı ve karoser izolasyonu tek çare. Başka yolu yok. Çözüm var ama para isteyen bi olay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesin [emoji4] daha önce kullandınız mı bilmiyorum ama arkadaşımız alıp üzerinde epey uğraştıktan sonra satmıştı. Konu biraz uzun olsa da faydalı bilgiler olabilir, tekrar hayırlı olsun..

http://www.mazdagaraj.com/konular/sirin-baba.4941/

99 yilinda sifir olani vardi babamda o zamandan biliyorum ama 6 yaslarindaydim :) tek bildigim direksiyonunu cok rahat cevirirdi ve tavanindan yukariya cikardik. Uzeri acilmasada yillar sonra binmek varmis nasipte [emoji846]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun eniştemin kardeşinde var onlarda çok memnunlar[emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Hayırlı olsun. Küçüklüğümde mahallede vardı üstü açılan modelinden. Bagajı bozuktu çocuklarls girerdik :D sahibi ise market sahibi ve koli koli 5lik su taşırdı onunla.
Kazasız belasız inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...