İçeriğe Yönlendir

Lastik - Sıfır mı? Çıkma mı?

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

M.Fatih Yüce
1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

daha naapsın ne marka olursa olsun e ebatlarda havuza girmiş gibi yüzecektir lastik

Yeni modele araçlarda jant büyüyor, taban her geçen gün genişliyor. Neden takıyorlarki o zaman ?

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Goodyear ın birçok modelinde ıslak zemin A değerine sahip

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
51 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Yeni modele araçlarda jant büyüyor, taban her geçen gün genişliyor. Neden takıyorlarki o zaman ?

ensegramda güzel duruyor

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hiç kimse memnun olduğu, iyi durumda olan lastiğini bırakmaz.

Yanlış. Elimde 8 adet mükemmel lastik var ve satıyorum. Neden?
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yanlış. Elimde 8 adet mükemmel lastik var ve satıyorum. Neden?

205/55r16 var mı
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
hayırlı satışlar ne satılıyor burda :mangal:
Sattık bitti

Nüfus cüzdanımı alıp geliyorum.
Gel gel
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sattık bitti

bi arkadaşa bakıp çıkacaktım tühh

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Sizden her şey beklenir zaten, ben sıfır alcam para sorun değil, ne gerekiyosa yapılsın :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hem bekar hem zengin motor sürücüleri gitsin buradan. Kafamız karışıyor

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 21.03.2018 at 15:46, Serkan Aktay yazdı:

Takar denersiniz. İşinize gelmezse o zaman yenisi alınır.  ;)

Dediğinizde haklısınız. Fakat çıkma lastikten memnun kalmazsam, takan lastikçi vatandaşa ayıp olacak."Madem kullanmayacaktın neden beni uğraştırdın." diye düşünmesi yada benim bunu hissetmem rahatsız eder beni.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
20 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Dediğinizde haklısınız. Fakat çıkma lastikten memnun kalmazsam, takan lastikçi vatandaşa ayıp olacak."Madem kullanmayacaktın neden beni uğraştırdın." diye düşünmesi yada benim bunu hissetmem rahatsız eder beni.

en güzeli siz direk sıfır alın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
2 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Memnun kalmayacağınız lastiği takmaz herhalde.5mm altında ve 4 yıllık bir lastik önerirse zaten hiç uğraşmayın sıfır alın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)

ben 2016 model pirelli aldım cıkma az kulanılmıs  yumuşak sıfıra yakın 190-50-15   4 sıbop +4 lastik +takma sökme balans ıcınde 450 lira verdım 4 lastıge kumho lar vardı kıslık altında aracın yakıtı5.8- 6 lıtre arası ıdı direk 5 litreye ındı yakıtfiestada fakat passatımda tam tersı durum yasadık 215-55-16 cıkardık 235-45-17 takdık yakıt 6.5 den 8 lıtreye fırladı :))  cıkma lastık alıyorsanız gözle bakmadan almayın elınız surun dıslerın ustune yumusak ıse alın sertleşmıs lastık cok ıyı tutmaz tel kesıgı yara bere varmı yokmu kontrol edın satıcı garantı edıyorsa alın 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...