İçeriğe Yönlendir

Bursa Ekspertiz Firması

Alptuğ Özcan

Recommended Posts

Alptuğ Özcan

Herkese merhaba

Yarin sabah bir araç icin Bursa’ya gideceğim. Ekspertiz yaptırabileceğim güvenilir bilindik bir firma tavsiye edebilecek olan var midir? Deneyim edinilmiş ve tavsiye edilebilecek bir yer. 

Bir de Ford Yetkili servisleri ekspertiz yapıyor mu Bursa’da bilen var mi?

Saygilar

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Hiç kimseyi bulamazsaniz kurumsal firmalari tercih edin derim... EFT oto Expertiz gibi firmalar... 

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
2 saat önce, Alptuğ Özcan yazdı:

Herkese merhaba

Yarin sabah bir araç icin Bursa’ya gideceğim. Ekspertiz yaptırabileceğim güvenilir bilindik bir firma tavsiye edebilecek olan var midir? Deneyim edinilmiş ve tavsiye edilebilecek bir yer. 

Bir de Ford Yetkili servisleri ekspertiz yapıyor mu Bursa’da bilen var mi?

Saygilar

Bursada 2 3 hafta önce otorapor a yaptırdık ekspertizi kesinlikle pazarlık yapın fiyat için.

ayrıca dynomoss diye bir firma var bursada popüler olarak fiyatları daha makul diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Cevaplar icin teşekkür ederim. Yetkili servis ekspertiz konusunda bilgi sahibi olan Yok sanırım 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Evet Arkas ve Otokoc ile yapmış olduğum görüşmeler sonucunda ekspertiz yapmadıklarını ögrendim. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Hiç kasma arkadaş git bursa sanaii ye orada mutlaka ! bosch eskspertiz vardır. 

Bu kadar basit 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Dün Forumun anlaşmalı olduğu Dynomoss’a gidip yaptırdım ekspertizi. Teşekkürler cevaplar icin 

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Nidya Aslan

Ben Küçük Sanayi bölgesinde ki Otorapor'a gidiyorum memnun kaldım. özellikle kadın çalışanlardan oluşması çok hoşuma gidiyor. güven veriyor

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erdem Eren
Nidya Aslan yazdı:

Ben Küçük Sanayi bölgesinde ki Otorapor'a gidiyorum memnun kaldım. özellikle kadın çalışanlardan oluşması çok hoşuma gidiyor. güven veriyor

Bende otorapor da yaptırıyorum ve şube baya iyidi ustalık önemli baya iyi iş çıkarıyorlar işi bilene götüreceksin bu kadar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...