İçeriğe Yönlendir

Port Bagaj Tavsiye

Mustafa Özcan

Recommended Posts

Mustafa Özcan
(düzenlendi)

Kardeşimin ile Tatile giderken rahat etmek için böyle bir ürün almayı düşünüyorum.Niken marka bu ürünü kullanan var mı acaba? Yada tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı?

8380313a335ca0ca43302662bd6ab723.png

tarihinde Mustafa Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
[mention=150]Mehmet Göktürk[/mention] hocada orjinal port bagaj vardı, bunun fiyatı ne kadar? Orta yol bulunur duruyorsa.

450 tl civarı bu ürün.
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Bagaj değil ama araç üzeri çadır kullanıyor bir arkadaşım, görüntüsü aynı bu port bagaj gibi 4 yerden kilit sistemi vs. var fiber.
Kendisinin şikayeti tek başına arabaya koyamaması,araçta yakıtı artırması ve 100 km üzerine çıkmaması ( aldığı yer söylemiş ). Fikir olması açısından yazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
2 dakika önce, Fatih Evcin yazdı:

Bagaj değil ama araç üzeri çadır kullanıyor bir arkadaşım, görüntüsü aynı bu port bagaj gibi 4 yerden kilit sistemi vs. var fiber.
Kendisinin şikayeti tek başına arabaya koyamaması,araçta yakıtı artırması ve 100 km üzerine çıkmaması ( aldığı yer söylemiş ). Fikir olması açısından yazdım.

Teşşekürler.Genelde kullananların bu şikayetleri var.İki aile bir de çocuklar arabaya sığma da zorlandığımız için böyle bir ürün almaya karar verdik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Aldınız mı hayırlı olsun. 

Bunlar zaten sürekli değil ihtiyaç olunca takılan aksesuarlardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Geçen sene Mersin e giderkene önümdeki aracın ki kopup önüme düşmüştü zor kurtarmıştım...

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Aldınız mı hayırlı olsun. 

Bunlar zaten sürekli değil ihtiyaç olunca takılan aksesuarlardır.

Daha almadım araştırıyorum hocam.
Geçen sene Mersin e giderkene önümdeki aracın ki kopup önüme düşmüştü zor kurtarmıştım...

Geçmiş olsun.Sıkıntılı bir durum.
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Arkadaşın arabada var..Dün biraz dolaştık..100 ün üzerine çıkmak pek mantıklı değil..Zaten o hızlarda aşırı ses yapıyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

bende vardi buna benzer 400Litre icine bir buyuk valiz ile birkac posetten baska bisey sigdiramamistim yoksa kapanmiyordu 120 km nin uzerine cikinca cok asiri ses yapiyordu yakiti 1-1.5 litre arttirmisti turkiyeye gelis gidis  7000km yol yaptim 

bence remork cekme demiriniz var ise remork alin daha mantikli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...