İçeriğe Yönlendir

İzmir'de LPG Usta Önerisi

Yasin Şimşek

Recommended Posts

Yasin Şimşek

Herkese iyi forumlar. 2010 model leon aracımızda mimgas marka lpg takılı. Rölantide titreme yapıyor diye iki yere götürüp ayar yaptırmıştım. Daha sonra araç lpgye geçmemeye başladı.

Geçiş derecesini 40 a ve gaz pedalına dokununca geçmesi için ayarladı usta. Gaz pedalına dokunduğum an stop ediyor. 2000-2500 devirde tutarsam geçiyor veya yolda giderken gaz butonuna basınca hafif yığılma ardından geçiyor gaza. Sonrası problemsiz çekişi gidişi düzgün.

İlk götürdüğüm yer enjektör değiştirdi düzelmedi. Bu sefer mimgas teknik servisi olan bir yerde ayar yapıldı. Bir süre düzeldi sonra eski haline geri geldi. Usta enjektörler dedi. Ancak daha önce değişti düzelmediği için başka yere göstermek istiyorum.

İzmir'de tavsiye edebileceğiniz özellikle bu marka lpg sisteminden anlayan bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Hiç iş yaptırmadım ancak çevremden yağmur otogazı net ediyorlar kardeşim ustalık konusunda istersen bi göster.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
On 04.08.2018 at 17:25, Mert Keçeci yazdı:

Hiç iş yaptırmadım ancak çevremden yağmur otogazı net ediyorlar kardeşim ustalık konusunda istersen bi göster.

Teşekkür ederim bir ara uğrayayım

On 04.08.2018 at 22:08, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yine yetkili bir yere gidin.

Mimgas ın İzmirde 2-3 tane teknik servisi var.Sadece biri bana yakın. Bazen araç hiç gaza geçmiyor.

Bugün yolda giderken yaptı. Hemen öncesinde teknik servisinden çıkmıştım.

Dün tankı fulledik çalışmadı sabah senin yanına gelirken sıkıntısız geçti dedim.Regülatördendir dedi. Eve vardım aradım adamı bugün regülatör-enjektör arası hortum değişmişti onu gevşet gazı boşalt ardından tak yerine gaza geçir dedi.Yaptım ve gaza geçti araba. Regülatör değişecek 300 tl dedi. Bunun tamiri veya daha uygun fiyatlısını İzmirde bulursam çok iyi olacak abi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...