İçeriğe Yönlendir

Erzurum'da Elektrikçi Ustası Tavsiyesi

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın

2003 lpg Fiestamda marş dinomosunda problem var. Mecburen arabayı vurdurarak çalıştırdık. Erzurum ilçesindeydim şu anda Erzurum merkeze gidiyorum Tanıdığı tavsiye edebileceği usta olan var mı

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Elektrikçi bulundu problem çözüldü Dinamo dişlisi kilitlemiş. Değişimi yapıldı. Konu kapatılabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun. Arefe günü yoğunluğundan pek aktif olan yoktur. Sorunun büyük problem çıkmadan çözülmesine sevindim. :) hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
10 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun. Arefe günü yoğunluğundan pek aktif olan yoktur. Sorunun büyük problem çıkmadan çözülmesine sevindim. :) hayırlı yolculuklar.

Sağolasın valla öyle oldu ama olsun problem Yok yardımsever forum olduğunu biliyoruz 😃 kayınbirader polis merkezdeki arkadaşlarını aradı onlar yönlendirdi kapalı dükkanı açtırdık çözdük çok şükür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
18 dakika önce, Arif Aykın yazdı:

Sağolasın valla öyle oldu ama olsun problem Yok yardımsever forum olduğunu biliyoruz 😃 kayınbirader polis merkezdeki arkadaşlarını aradı onlar yönlendirdi kapalı dükkanı açtırdık çözdük çok şükür.

Yabancı bir şehirde tanıdık olması çok büyük avantaj :) bildiğin nimet valla

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Bir saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Tam yazacaktım ki iş hallolmuş. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim polis araçlarını getirdikleri elektrikçiyi bulduk. 120 parça 120 işçilik işlem halloldu😃

2 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Yabancı bir şehirde tanıdık olması çok büyük avantaj :) bildiğin nimet valla

Aynen karabük çevresine kim yolu düşerse yardımcı oluruz bizlerde☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...