Ahmet İhsan Akşen

2008 Doblo Teyp Kodu Öğrenme ve Girme (Wait Hatası)

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Kayınpederin aracının, ekranda wait yazıyor kod girmeye izin vermiyor, 2 senedir falan böyle, çözmenin bir yolu var mı?9dbf7fe2fe55157881fc5bd6c90d230b.jpg745db209ff7c31b9ba872f3c4f6422a2.jpgceb9d6325a13460bbb6e3f55935c8d10.jpg6c86bf405514b2e3a55643f4707dac42.jpg

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

Peşpeşe fazlaca kod girilmiş. Teybi harici 12 volt ile çalıştır. Sanırım 8 saat sonra açacak. Ondan sonra asıl kod girilecek 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ahmet İhsan Akşen
Peşpeşe fazlaca kod girilmiş. Teybi harici 12 volt ile çalıştır. Sanırım 8 saat sonra açacak. Ondan sonra asıl kod girilecek 
Himm, PSU ile çalıştırıriz evde o kolay da kod işini halledecek bir hayırsever varmı :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon

çöpe de gitmiş olabilir teyp. Ford'lar mesela 13 deneme sonraydı sanırım, kilitliyordu kendini.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ahmet İhsan Akşen
geçen şöyle bir site buldum.İşinize yarayabilir belki

http://www.radio-code.lt/radio-fiat

Yukarıda var, para istiyor, üstelik utanmadan Sterlin (7.80) olarak default_smile.png
çöpe de gitmiş olabilir teyp. Ford'lar mesela 13 deneme sonraydı sanırım, kilitliyordu kendini.

Servet abinin dediğini bir deneyim de olmadı eski araçtan kalma USB li bir Pioneer var onu takayım hayrına default_smile.png ara kablo varmı acaba kesip bitmeden takmak için.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sermet Gündoğdu

Code isterse 5642 deneyin.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Selçuk Bakış

Fiatlar biraz değişik :D  dışarıda kod isteyen teyp araca takınca istemeyebilir. Aracı mı tanıyor nedir anlamadım.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ahmet İhsan Akşen
Fiatlar biraz değişik   dışarıda kod isteyen teyp araca takınca istemeyebilir. Aracı mı tanıyor nedir anlamadım.
Teyp araçta takılı ama kod bile istemiyor maalesef. Söküp eldeki Pioneer i takayım diyeceğim ama ara kablo varmı bakamadım daha.

Mesajı paylaş

Mesajın linki