İçeriğe Yönlendir

Golf 4 GLow Shift 52 mm pillar pod montajı

Ercan Yılmaz

Recommended Posts

Ercan Yılmaz
(düzenlendi)

GLow Shift 52 mm pillar pod montajı yaptım biraz görsellik katalım dedik beğenirmisiniz bilmiyorum :En altta linki mevcuttur.

VDqPAj.jpg

MDno6k.jpg

tarihinde Ercan Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Elinize sağlık çok güzel olmuş kaç bar basıyorsunuz araç güzel yürüyor maşallah specler neler:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz
11 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

Elinize sağlık çok güzel olmuş kaç bar basıyorsunuz araç güzel yürüyor maşallah specler neler:)

Teşekkür ederim.biraz aceleye geldi aslında aynı renk kumaşa kaplamak güzel olurdu diye düşündüm sonrası biraz böyle kullanayım sonra o işi halledecem.Araçta Stage 3 diyebiliriz.Metanol kit kadar hepsi var K03s hibrit turbo 1.6 1.7 peak atıp 1.5 yürüyor şu an 260 bg civarı tahmin ediyorum gücünü... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Elinize sağlık, benim pek tercih edeceğim bir uygulama değil ama süratli araç olup, limitlerde kullanılıyorsa şart tabi:) elinize sağlık:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz
28 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Elinize sağlık, benim pek tercih edeceğim bir uygulama değil ama süratli araç olup, limitlerde kullanılıyorsa şart tabi:) elinize sağlık:)

süratli demeyelim de güçlü araç veya gücün ayağınızda altında olması çok başka oluyor ben her zaman limitlier de kullanan birisi değilim bazen önümüz boş olduğunda veya şehir içi 3. vitesin sonu görmek bize yetiyor hızdan ziyade bu tip araçlar ivmelenme daha keyif verici tekrardan teşekkür ederim..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...