İçeriğe Yönlendir

Roadstone XLWinguard Winspike Kış Lastiğini Yorumlayacak Olan?

Metin Akbal

Recommended Posts

Metin Akbal

Selam forumdaşlar. Malum kış geldi. 215 50 17 aracimin ebatı. En uygun sıfır 400 lira adet, çıkma ise takimi 1000 lira. Bugün bana özel indirimle 2017 tarihli sıfırı 273 liraya gelecek. Fiyat çok çok iyi en uygun fiyatta hepsi buradada:   https://www.hepsiburada.com/roadstone-21550-r17-95t-xlwinguard-winspike-kis-lastigi-uretim-yili-2017-p-HBV000007S8TA?magaza=Hepsiburada

Kullanan bilen duyan gören?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

dis yapisi dunlopun nerdeyse aynisi. 

Lastik fiyatlari aldi basini gitti. 

Bu tarz markalar bence bu donemde taninmak hemde kitleye tutunmak amacli guzel fiyatlar cikariyorlar.

Millet yillarca michelinleri, ug leri ove ove bitiremezken gittim laufen diye bir marka aldim. Kimse adini bile bilmezken, soyleyemezken..  bir kez olsun (Saglam kar kis gordum) lastik eh dedirtmedi.Ama simdi bakiyorum marka bayagi bayagi ust segmente ulasmis ve fiyatlari tavan fiyatli olmus.

Cok baba markalar gordum durmadimi durmuyor isterse civili olsun.Urun kore mali nexen uretiyor diye biliyorum.

Rahat ol metin hoca. Hayirli olsun. Az dikkat et yeter.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Nexen yan ürünü imiş, ayrıca çivili lastik, biraz sesli olabilir.

Fiyat bedavadan hallice 😀

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Lastik yol ile iletişimi sağlayan tek parça, bence biraz paraya kıyılmalı ve rüştünü ispatlamış bir model tercih edilmeli.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

dis yapisi dunlopun nerdeyse aynisi. 

Lastik fiyatlari aldi basini gitti. 
Bu tarz markalar bence bu donemde taninmak hemde kitleye tutunmak amacli guzel fiyatlar cikariyorlar.
Millet yillarca michelinleri, ug leri ove ove bitiremezken gittim laufen diye bir marka aldim. Kimse adini bile bilmezken, soyleyemezken..  bir kez olsun (Saglam kar kis gordum) lastik eh dedirtmedi.Ama simdi bakiyorum marka bayagi bayagi ust segmente ulasmis ve fiyatlari tavan fiyatli olmus.
Cok baba markalar gordum durmadimi durmuyor isterse civili olsun.Urun kore mali nexen uretiyor diye biliyorum.
Rahat ol metin hoca. Hayirli olsun. Az dikkat et yeter.

Bakiniyorum bakalim sagolasin :)

Fiyat bedavadan hallice [emoji3]

Sagda solda Nexen yan urunu oldugunu ogrendim. Civileri sokulur mu diye bakiyorum kuru havada sikinti yaratir. Fiyat dedigin gibi [emoji4]

Lastik yol ile iletişimi sağlayan tek parça, bence biraz paraya kıyılmalı ve rüştünü ispatlamış bir model tercih edilmeli.

Ustad bunun farkindayim gecen sene Ekim ayinda 2.5 yillik yaz lastiklerim dis derinligi olmasina ragmen sikinti yaratinca yazlik almistim. Ekim ayinda millet kislik alir [emoji4]

Iste o biraz para varya biraz ın karesi hatta küpü olabiliyor. Birazin karekökü olsa dedigin dogru. 17 jant olunca birde ara ebat biraz olmuyor o fark [emoji4]
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
9 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Fiyat bedavadan hallice 😀

evet ben yazacaktım. Nexen in aynısı bunlar. yabancılar kar performansın ı seviyor ancak asfalt üzerinde yetersiz buluyorlar. tipik ucuz lastik hamuru demekki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

windforce catchpower diye lastikler var. bunlara da bakılabilir belki. kumho nun kışlık lasitkleri de iyi ancak çok çabuk eskiyorlar ve kayıyorlar.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
12 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Selam forumdaşlar. Malum kış geldi. 215 50 17 aracimin ebatı. En uygun sıfır 400 lira adet, çıkma ise takimi 1000 lira. Bugün bana özel indirimle 2017 tarihli sıfırı 273 liraya gelecek. Fiyat çok çok iyi en uygun fiyatta hepsi buradada:   https://www.hepsiburada.com/roadstone-21550-r17-95t-xlwinguard-winspike-kis-lastigi-uretim-yili-2017-p-HBV000007S8TA?magaza=Hepsiburada

roadstone nexen urettıgı bır urundur kötü bir ürün degıldır benım passatda bu desenı kullanıyıorum  ama nexen marka olarak 215-55-16 da kötü bır urun degıl bırde jettamdan kalan 2014 model kışlıklarım var https://www.hepsiburada.com/roadstone-205-60-r16-92h-eurovis-alpine-wh1-kis-lastigi-uretim-yili-2017-p-HBV000007S8SW desen bu bunlardan cok memnunum hatta artık bıtsın dıye bu sene yaz kıs surdum bunları karda tutunması ıyı ama derın kar olmayacak buz ve az karda mukemmel ayrıca boluda kulanıyorum özellıkle belırteyım daha detaylı sorunuz olursaa cebımı verır ceptende arabılırsınız  hatta arkadasın c180 mercedesın ustundekı michelinle benım passatı aynı yerde frenleme yapdık onunkı durmadı bunlar 5 metreye yakın önce durdu  ama sızın desen bıraz yapısı geregı sertlık hısdıyorsunuz alpın desene varsa onu tercıh edın 1 mtere kar vs olmuyorsa bulunudugunuz yerde 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
12 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Hatta sunu yapın metin bey 16 jant  kara jant alın cıkma temız 4 tane 4 tanede kışlık lastik 16  ya dusurun hem jantlar cızılmemıs olur hem kısın tuz vs görmemiş hemde uygun fıyata lastık alırısınız 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Hatta sunu yapın metin bey 16 jant  kara jant alın cıkma temız 4 tane 4 tanede kışlık lastik 16  ya dusurun hem jantlar cızılmemıs olur hem kısın tuz vs görmemiş hemde uygun fıyata lastık alırısınız 

Yazlik ve kislik jantlarim ayri da ikisi de 17 lakin [emoji16] Lastik fiyatlarinin bu kadar sisecegini kim tahmin edebilirdi. Gecen sene ekimde 270 e aldigim Nokian lastik bu sene 460 lira mesela.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Yazlik ve kislik jantlarim ayri da ikisi de 17 lakin [emoji16] Lastik fiyatlarinin bu kadar sisecegini kim tahmin edebilirdi. Gecen sene ekimde 270 e aldigim Nokian lastik bu sene 460 lira mesela. 

Kaucuk dolar bazı zam yedı ustune kur yedı duble oldu

Kaucuk dolar bazı zam yedı ustune kur yedı duble oldu

Sız ekımdealmısınız ben 1 agustosda 350 ye aldıgımı 500 yazmıs hepsıburada
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

dolar düştü neden fiyatları düşmüyor peki?? tamamen karaktersizlikten bence başka bir şey değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
dolar düştü neden fiyatları düşmüyor peki?? tamamen karaktersizlikten bence başka bir şey değil.

İthaltı yuksek kurdan yapdılar cunku cogu hatta gumrukden otomobıl cekmıyorlar dusuk kurda fatura ıcın
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

haziranda aldığım 380 tl lik lastik ağustos başında 540 tl oldu ve hala 540 tl. dediğim o. ellerinde kalacak demek ki. herkes in çıkartacağı dersler vardır mutlaka şu durumdan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

1 ay kullanilmis 2017 tarihli 225 45 17 Lassa Snoways 3 1050 lira 6 taksit kargo dahil alarak konuyu noktaladik default_smile.png

Sifir 2017 fiyatlari 400 kusur, 2018 leri de 450 kusur liradan basliyor.

Uygun denk geldigi surece Nokian veya Lassa dusunuyordum Lassa denk geldi sukur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...