İçeriğe Yönlendir

Çocuk İçin Trambolin

Levent Güzelkalp

Recommended Posts

Levent Güzelkalp
(düzenlendi)

Ellerinizden öper 5 buçuk yaşında oğlum var yarım gün kreşe gidiyor sonrasında evde , havalar sıcakken parktı , bahçeydi , bisiklet ,  akülü araba falan derken enerjisini atabiliyordu ama şimdilerde sadece haftada 3 gün yüzme antrenmanı var.

Enerjisini atması için yapacak bir şey arıyorum oğlum için.

Fazla pahalı bir şey almak istemiyorum oğlum 27 kg onun dışında kullanacak kimse yok ürünü oğlum odasında yada kapalı balkonumuzda kullanmak istiyorum sizce bu ürün uygunmudur ? tavsiyelere açığım 

https://www.decathlon.com.tr/essential-100-trambolin-id_8360601.html?LGWCODE=2046596;119903;6841&gclid=EAIaIQobChMIrvPQt9va3gIVBMAYCh2XMAFtEAQYASABEgJJFvD_BwE

tarihinde Levent Güzelkalp tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Levent bey ayni problem bizde var. Enerjilerini atamiyorlar  zaten buyuk bir trafo gibiler hic enerjisiz gormedim 😂 urunun bir benzerini buldum bende, is gormesine gorur linkteki urun ama buna cevresini saracak, dusme, ve ters harekette saga sola firlamasini engelleyecek bir yapida gerekecek. bu detayi da unutmayin. ama en onemlisi alt komsu faktoru. odasini yalitimli hale getirseniz dahi ses olacaktir. iki gune kalmaz alt komsuyla sorun yasayabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
1 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Levent bey ayni problem bizde var. Enerjilerini atamiyorlar  zaten buyuk bir trafo gibiler hic enerjisiz gormedim 😂 urunun bir benzerini buldum bende, is gormesine gorur linkteki urun ama buna cevresini saracak, dusme, ve ters harekette saga sola firlamasini engelleyecek bir yapida gerekecek. bu detayi da unutmayin. ama en onemlisi alt komsu faktoru. odasini yalitimli hale getirseniz dahi ses olacaktir. iki gune kalmaz alt komsuyla sorun yasayabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Siz söyleyince baktım etrafı çevreli olanlarda mantıklı ama çok yer kaplar gibi geldi .

Ses Konusunda haklısınız muhtemelen çok ses çıkıyordur eğer tahminimden fazla ses çıkarsa kapalı cam  balkonumuz var petek ve tv si olan kullanmak isterse orada kullanır diye düşünüyorum

.6 yaşına gelince Basketbol kulübüne vereceğim o zaman haftada 1 günü kalacak boş onuda sinema vb ile atlatırım diye düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Levent Güzelkalp yazdı:

Cevabınız için teşekkür ederim.

Siz söyleyince baktım etrafı çevreli olanlarda mantıklı ama çok yer kaplar gibi geldi .

Ses Konusunda haklısınız muhtemelen çok ses çıkıyordur eğer tahminimden fazla ses çıkarsa kapalı cam  balkonumuz var petek ve tv si olan kullanmak isterse orada kullanır diye düşünüyorum

.6 yaşına gelince Basketbol kulübüne vereceğim o zaman haftada 1 günü kalacak boş onuda sinema vb ile atlatırım diye düşünüyorum 

İster istemez bir senkron tutturunca gurultu olacaktir.etrafi kapali olmazsa cok riskli..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

6 aydır 5 yaşımdaki kızım kullanıyor ama ses konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yayları ilk başta sert oluyor ama kullandıkça yumuşuyor. Eğer çok sert olursa aralardan bir kaç yay sökebilirsiniz. Çevresi kapalı olması bence çok şart değil. Odanın ortasına koyuyoruz o yüzden tehlikeli bişey de olmadı hiç. 

Kesinlikle işe yarıyor, çocuk enerjisini harcıyor. Hatta siz bile kullanabilirsiniz. Vucut sağlığı ve gelişi için çocuklara faydalı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Mesajiniz icin teşekkür ederim . Bende sizin gibi düşünüyorum odanin ortasinda takilsin [emoji3] bugun siparisi verecegim kullaninca yorumunu buraya yazarim

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
8 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

6 aydır 5 yaşımdaki kızım kullanıyor ama ses konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yayları ilk başta sert oluyor ama kullandıkça yumuşuyor. Eğer çok sert olursa aralardan bir kaç yay sökebilirsiniz. Çevresi kapalı olması bence çok şart değil. Odanın ortasına koyuyoruz o yüzden tehlikeli bişey de olmadı hiç. 

Kesinlikle işe yarıyor, çocuk enerjisini harcıyor. Hatta siz bile kullanabilirsiniz. Vucut sağlığı ve gelişi için çocuklara faydalı...

abi sizin kullandığınız ürünün linki varmı, tecrübe edilen ürün daha sağlık olur gibi sanki 🙂

Yorum bağlantısı
Burak Uzel

Aynı ürünü benim oğlan 2 yaşındayken almıştık. O zaman küçük olduğu için düşerse kenardaki demirlere çarpmasın diye trambolinin demirlerini kalın boru yalıtım köpükleri var ya onları keserek kapladım. Çok iyi oldu. O zamanlar epey hopladı zıpladı. Şimdi 6 yaşında hala arada çıkarır hoplar zıplar. Kullanmadığında dikip duvara yaslıyoruz.
Alt kata ses yapması gibi bir durum yok.
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çocuk küçükse siz de demirleri benim gibi kaplayabilirsiniz. Hoplasın zıplasın enerjisini atsın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Teşekkürler yorumlar icin ben siparişi verdim elime geçince sizin dediğiniz gibi kaplarım

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Ben bahceye aldim dev gibi. Let go dan 500 tl verdim. Capi 3.5 metre. Ben hanim iki kucuk cocuk ve bir kopek cikiyoruz. Biraz kalabalik oluyor. Fileli filan. Evdekininde fileli olmasi lazim yoksa kesin duser.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

5.5 yaşı trambolinde zıplatmazdım, kemiklere aşırı baskı yapar? yüzme iyidir, haftada 3 gün maaşallah nasıl enerji o :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
On 17.11.2018 at 10:26, Abdurrahman Tekin yazdı:

abi sizin kullandığınız ürünün linki varmı, tecrübe edilen ürün daha sağlık olur gibi sanki 🙂

Abdurrahman Bey aradım ama bulamadım. 

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Allah bağışlasın.

Yazın bu üründen ben de aldım kızım için. Hiç bir gürültüsü yok. Size önerim, çocuğun ayaklarının yaylara sıkışmaması için, örtünün altındaki yayların üzerine muhafaza yapmanız.  Çocuk ortada zıplamayı öğrenince çıkarırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

trambolün tehlikeli  bu yaşlarda benim arkadaşımın kızının kolu kırıldı 2 yerden malesef.  İllaki almak istiyorsanız etrafı fileli olanlar var onlardan tercih edin ve mutlaka tek bindirin çarpışma olasılığı kalmasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
On ‎17‎.‎11‎.‎2018 at 23:49, Çağlar Bayur yazdı:

5.5 yaşı trambolinde zıplatmazdım, kemiklere aşırı baskı yapar? yüzme iyidir, haftada 3 gün maaşallah nasıl enerji o :)

neden yapsın ki? merdivenden filan atlıyor çocuklar zaten.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
5.5 yaşı trambolinde zıplatmazdım, kemiklere aşırı baskı yapar? yüzme iyidir, haftada 3 gün maaşallah nasıl enerji o [emoji4]
Insallan yapmaz abi ama cok uzun ilgilenmez en fazla haftada 1-2 ziplar yazin 6 gun gitmisligi cok var abi yuzmeye, gitmedigi gun uymuyor 10 na kadar oturuyor yuzdugu gun 8 de uyumus oluyor bu aralar
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Dachatlondaki siparisimde bir sorun oldu tümünü iptal ettim biraz yogunlukta vardi biraz oteledim perşembe gecesi linkteki urununaldim hepsiburadadan bugun elime ulaştı.

Ürünü buraz inceledim iki seyi hosuma gitti 1 tel yay yok

2 kac defa zipladiginizi kalori yaktiginizi soyleyen gösterge var

3 nerede ise sifir ses oglan ziplarken kitap okuyabiliyorum

Urun link

https://www.hepsiburada.com/hattrick-trp-80-trampolin-40-inc-p-HBV000004A6R4?magaza=Spor+d%c3%bcnyas%c4%b1

Urun fotoğrafları 69322f5d8782076bde32cc4ae5f17cc8.jpge255c41f21e50362256660d8121232e2.jpg07dc4db3d0217c0bf3451c9b2670f712.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...