İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Dış Hava Sıcaklık Sensörü

Erzan Aşkın

Recommended Posts

Erzan Aşkın
(düzenlendi)

Merhaba 

Aracımın dış hava sensörü arızalı olduğu için değiştirdim. Ancak yeni yerini bir türlü tutturamıyorum. Biraz yukarı koyuyorum, araç çalışınca sıcaklık artıyor. Aşağı koyuyorum araç hızlanınca sıcaklık düşüyor. Araç çalışmayınca normal gösteriyor. Tam yeri konusunda bilgisi olan var mı

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kemal Çakmak
Merhaba 
Aracımın dış hava sensörü arızalı olduğu için değiştirdim. Ancak yeni yerini bir türlü tutturamıyorum. Biraz yukarı koyuyorum, araç çalışınca sıcaklık artıyor. Aşağı koyuyorum araç hızlanınca sıcaklık düşüyor. Araç çalışmayınca normal gösteriyor. Tam yeri konusunda bilgisi olan var mı
Merhaba,
Tamponun alt ızgarası in şoför tarafındaki kenara takılıyor. Hatta ızgarada takılacak yeri olmalı kırılmadıysa, benim aracın ki kırılmıştı kenarına delik açıp kablo bağıyla tutturdum.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
On 17.11.2018 at 09:38, Erzan Aşkın yazdı:

Merhaba 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...