İçeriğe Yönlendir

Araç Tavsiye

Abdurrahman Salman

Recommended Posts

Erkan Işık

toyota corolla alanlar oldu ıkı kişi ikiside arac yolda durmuyor diye sattı ama ben kullnıp test etme ımkanım olmadı yakıt istiyorsanız peuguet  301 , ama konfor yol tutuş derseniz focus derım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Hayırlı olsun dileğinde bulunan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun. İki gündür kullanıyorum,Fusion la kıyaslarsam ilk söyleyebileceğim sessiz olması beklediğim konforu ve kullanım rahatlığını fazlasıyla karşıladı.İçi 4 kişinin rahat edeceği kadar geniş. Bagajın derinliği gayet yeterli yüksekliği biraz az. Motorun Fusiona göre daha kuvvetli olduğu hemen anlaşılıyor ama güçsüz diyen arkadaşlarda tamamen haksız değiller hızlanması uzun sürüyor.Her gün kullandığım güzergahta ve aynı saatte,benim kullanımımla 4.2 gösterdi, doğruysa aylık 150 TL cepte demek.Sonuçta hem oğlumun biraz spor olsun isteğini karşıladı hemde dört kişilik bir ailenin araba ihtiyacını. Daha ucuzunuda bulmuştum ama bu hoşuma gitti. İki takım teker, 3 aylık muayene,orjinal kauçuk paspaslar, ilk alındığında serviste çekilmiş, benim bile hoşuma giden cam filmleri gibi artıları var. Bana 69 bine maloldu. Tekrardan herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...