İçeriğe Yönlendir

Cuma İndirimi Otomobil Lastiği

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Efe Serhan Oğuz
(düzenlendi)

ARACINIZAUYGUN LASTİK HANGİSİ BAKMAK İÇİN

https://www.petlas.com.tr/lastik-secici

LASTİK ALACAKLAR iÇİN

https://www.hepsiburada.com/oto-lastikler-c-259720

Kış Lastikleri

https://www.hepsiburada.com/oto-lastikler-c-259720?filtreler=mevsim:K€C4€B1€C5€9F,4€20Mevsim

GENEL OTOMOBİL İLE İLGİLİ

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar?kategori=yapi-market-oto

Yağlarda güzel indirimler var yağ alacaklarda bakabilir :)  

tarihinde Efe Serhan Oğuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Link icin tesekkurler.

Yol tutusu azalir, fren mesafesi artar.

Not: Herzaman tavsiye edilen ebat olculerde lastik kullanmaya dikkat edilmelidir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz
11 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Link icin tesekkurler.

Yol tutusu azalir, fren mesafesi artar.

Not: Herzaman tavsiye edilen ebat olculerde lastik kullanmaya dikkat edilmelidir.

Bende 15' çelik jantlar var 14' kara jantlar. Çeliklerde yazlıklar takılı şuan kullanıyorum, kışlıkları kara jantlara almam daha mantıklı değil mi?

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

yağ ve lastikte hiç indirim yok neredeyse.
0w40 yağ ve 205 60 16 takip ettiğim lastikte bindirim +indirim ile 10 gün önceki fiyattan fazla iyi araştırın

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Efe Serhan Oğuz yazdı:

Bende 15' çelik jantlar var 14' kara jantlar. Çeliklerde yazlıklar takılı şuan kullanıyorum, kışlıkları kara jantlara almam daha mantıklı değil mi?

hesap kitap sizin. durum yazdigim gibi. ama ben olsam takmam. orjinal isleri sevdigimdendir belkide.karar ve taktir sizin.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Kışlıkları kara janta alın zaten 3 ay kullanacaksınız
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

İmkan varsa harici jantta olması daha ekonomik zaten. Diğer türlü her lastik değişiminde fazladan sök tak parası ödemek zorunda kalıcaksınız.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

indirim göremedim yağ da lastikte de, olmaması da normal, fiyatı şişmeyen inmez de

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
(düzenlendi)

Focus 1,6 dizel 109 için tavsiye edeceğiniz yağ varmı (mobil 1 Esp 5-30 154 tl sizce değerlendirilirmi?)

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Fiyatlarda indirim yok. özellikle izlediğim bazı lastiklerin fiyatları 1 aydır aynı.

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Fiyatlarda indirim yok. özellikle izlediğim bazı lastiklerin fiyatları 1 aydır aynı.

Sanırım öyle. Ama 2016 yılında yapılan indirimde avgo smart android multimedia teybi 499 TL’ye aldığıma hala şaşırırım :) şuna 2000 tl civarında :) ben gibi birkaç arkadaşa da denk geldi ve stokta kalmadı. Şuan sadece fiyat oyunu yapılmış gibi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Sert bir çukura girmem sonrası 1 ay önce takılan Lassa Snwys 3 kışlık lastik yanağından patladı. Lastikçi tamir olmaz dedi. Şimdi lastik bakıyorum. Linkler iyi oldu .

26QvWv.jpg

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Sıcağı sıcağına yazayım. Dün babam yeni aracına lastik ararken Petlas Explero 215 60 R17 ebadına tanesine 500tl istedi Erzurum 'da bir bayi. İnternetten Samsun 'da bir başka bayi 409,46 tl fiyat verdi (2018 üretimi). Bunu babama söyledikten sonra bir anda 500 tl fiyat veren bayi 440 'a düştü ve takma - balans - yol yardımı ile anlaşma sağlandı.

Yukarıdaki linklerde bu lastiğe baktım ve bir indirim göremedim. Sözüm ona kara cuma indirimi tüketici için gerçek manada kara cuma olmasın, dikkat edin lütfen.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Lassa Snoways3 205 55 R16 için bayiler 325-355 TL arası fiyat verdiler. Hepsiburada dan 268 TL ye sipariş verdim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Lassa Snoways3 205 55 R16 için bayiler 325-355 TL arası fiyat verdiler. Hepsiburada dan 268 TL ye sipariş verdim.

bimde 205 55 16 299 tl snoways 4 

64b68729eea7efd315e85b9b789e9374.jpg4ec2fae241af10c2f97025fd3cad66ee.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Demir
4 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Sıcağı sıcağına yazayım. Dün babam yeni aracına lastik ararken Petlas Explero 215 60 R17 ebadına tanesine 500tl istedi Erzurum 'da bir bayi. İnternetten Samsun 'da bir başka bayi 409,46 tl fiyat verdi (2018 üretimi). Bunu babama söyledikten sonra bir anda 500 tl fiyat veren bayi 440 'a düştü ve takma - balans - yol yardımı ile anlaşma sağlandı.

Yukarıdaki linklerde bu lastiğe baktım ve bir indirim göremedim. Sözüm ona kara cuma indirimi tüketici için gerçek manada kara cuma olmasın, dikkat edin lütfen.

Gökhan Hocam araç hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Ne aldınız?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
7 dakika önce, Murat Demir yazdı:

Gökhan Hocam araç hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Ne aldınız?

Amin, çok teşekkür ederim. Daha iyileri hepimizin olsun inşallah. Qashqai 1.2 oto. Tekna aldık.

13 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Bitmiştir. 9:01 'de biter bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
3 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

benim diğer lastikler sw3 olduğundan özellikle sw3 aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Sabahtan beri lastik bakıyorum ne indirim var ne bişi... Gerçi benim jantlar 19'' nereye baksam hepsi pahalı... :D

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...