İçeriğe Yönlendir

Gözde Sarı Leke

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın
(düzenlendi)

Ortalama 50 yaş deniyor başlangıç için. Kuru ve yaş tipi var. Kuru neyse de, yaş tipi ciddi sorun. Babam sol gözde başlayan ve %70 görme kaybı ile, sağ gözünde ise her an başlayacak durumda yaşamını idame ettiriyor. Göz içi iğneler ile kontrol altında tutmaya çalışıyor Dr ancak, çevrenizde tanıdık bildik, elektrik direğine ismi yapışmamış, uygulamalı referans olabileceğiniz hekim var ise babayı götürüp bakmasını istiyorum. Hali hazırda İzmit göz hastahanesi işlemleri yapıyor. Sizden ricam, eminim ki kim görse geçmiş olsun dileklerini belirtecek,  aldım kabul ettim diyorum ve mümkün olduğunca Dr ve tedavi fikirleri beyan edilmesini rica ediyorum 

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 7
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

İş yerinden arkadaşım eşi için uğraştı epey. Benzer bir sorun mudur bilmiyorum ama, şikayeti bir gözde, görme hizasında bulanık görmeydi.

Bursa Retina Göz Hastanesi Prof. Remzi AVCI.

Bir çok ilde çeşit çeşit hastane gezdi. En son burası çare oldu. İnşallah size de faydası olur.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinden Prof. Dr. Nur Kır hanımefendiye gidebilirsiniz. Kendisinin ilgi alanlarından birisidir sarı leke hastalığı. Çok geçmiş olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Amcamin ellerinden operim. acil sifalar dilerim.

Hastalik isi zor is hakikaten..

Ama Allahin izniyle duzelir insallah.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Servet abi, öncelikle çok geçmiş olsun. Annemde 2014'de "Konjantiribe bağlı lekelerden %40 görme kaybı"  yaşanmıştı, götürdüğümüz doktorlardan sonuncusu bizi Ege Üniversitesinde bu konuda tecrübeli olan Prof. Dr. Sait EĞRİLMEZ'e yönlendirdi.

Uzun süre randevu alamadık ve sonunda ben kendisine direk mail attım ve dönüş yaptılar sonunda annem muayene oldu ve tedavi gördü. Eğer il dışı tedaviye sıcak bakılırsa değerlendirebilirsiniz. 

http://akademik.ege.edu.tr/?q=tr/bilgiler&id=2175

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

abi öncelikle geçmiş olsun. İstanbul Retina Prof. Dr. Murat Karaçorlu ile randevu alıp görüşmeni öneririm. biz kendileri ile Fatihin doğumundan sonra tanıştık. fatih pramatüre doğduğu için doğum sonrası yapılması gereken retina kontrolü Murat bey yapmıştı. o dönemde araştırmalarım sonucu İstanbuldaki en iyi göz doktorları arasında gösteriliyor  

https://www.istanbulretina.com/goz-doktoru-murat-karacorlu.php 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
8 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Ortalama 50 yaş deniyor başlangıç için. Kuru ve yaş tipi var. Kuru neyse de, yaş tipi ciddi sorun. Babam sol gözde başlayan ve %70 görme kaybı ile, sağ gözünde ise her an başlayacak durumda yaşamını idame ettiriyor. Göz içi iğneler ile kontrol altında tutmaya çalışıyor Dr ancak, çevrenizde tanıdık bildik, elektrik direğine ismi yapışmamış, uygulamalı referans olabileceğiniz hekim var ise babayı götürüp bakmasını istiyorum. Hali hazırda İzmit göz hastahanesi işlemleri yapıyor. Sizden ricam, eminim ki kim görse geçmiş olsun dileklerini belirtecek,  aldım kabul ettim diyorum ve mümkün olduğunca Dr ve tedavi fikirleri beyan edilmesini rica ediyorum 

Servet abi aynı benim gibisin direk neticeye varmak istiyorsun.Bende telefonda selamlaşma faslını geçip hemen söyle neden aradın derim :) hanım çok kabasın der.Neden kaba olacağım beni birşey için arıyorlar,kara kaşıma heves ettikleri için değil o nedenle hemen söyle.Alternatif tıp var.Bursada çok iyi bir doktor var.Rahmetli Aidin Salih hanımefendinin öğrencilerinden biri.Bu göz işine bakıyormu bilmiyorum ama istersen senin için araştırır telefonunu temin etmeye çalışırım.Faydalı olabileceğini aklıma geldi.Günümüzdeki kimyasal tıp herşeye çözüm olamıyor.Aşılarla antibiyotiklerle güçlendirdikleri grip bile geçmez oldu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dr isimlerini tek tek not ediyorum. Araştırma yapacağım. Şehir dışı için sıkıntımız yok. 

Hali hazırda periyotları belli olarak iğne oluyor. Sadece yavaşlatma yapıyor. Tamamen durma yok. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Öncelikle geçmiş olsun diyeceğim , Mesaj kalabalıklığı olmaması için değerli forumdaşlara bir diyeceğim var. Değerli forumdaşlar sizlerde yanlış anlamayın. Teker teker geçmiş olsun yazmamızın gerek olmadığını, bilakis Servet abinin işini zorlaştırabileceğini düşünüyorum. Zaten kendisi tek tek geçmiş olsun dileklerimizi kabul etmiş. Benim fikrim bu sayfa mümkünse doktor tavsiyesi olarak kalsın aralarından tek tek mesaj seçmek zorunda kalmasın Servet abi. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ayıkoğlu

Bursa retina göz hastanesi göz üzerine Türkiye de bir numaradır bence bi randevu almalısınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

geçmiş olsun abi bu benim bir aile dostum ...Selamımı ilet

Sadık Kavaklı 

05326226851 gayet bilgili tecrübeli ve alçak gönüllü 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
4 saat önce, Cem Işık yazdı:

Benim kızın gözleri 6 numara ve giderek numarası büyüyor, bizim doktoru tavsiye edecektim ama başka şehre taşınmış malesef. Florance Nightingale hastanesi bu hastalığın tedavisi ile ilgileniyor bildiğim kadarıyla. https://www.google.com/amp/s/m.haberturk.com/saglik/haber-amp/106587-gozde-sari-noktanin-artik-tedavisi-var

Benim büyük oğlanında aynı gözlükler şişe dibi gibi :) 

https://www.abdullahozkiris.com.tr/ şu doktora gittik iyi biri..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Notlarımı aldım. Tüm isimler ile bir bir görüşüp şu anki Dr raporunu ve uygulanan tedaviyi anlatacağım. Hangisi gel derse giderim artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
20 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Servet abi geçmiş olsun.

Amerikan hastanesi göz bölüm başkanı ve benim de doktorum Op. Dr. Davut Kohen'i tavsiye edebilirim. Alanındaki en iyisidir.

http://www.amerikanhastanesi.org/AramaSonuc.aspx?d=147

Ayrıca eski lise arkadaşımın abisi de göz doktoru ve tıpa adını geçirmiş hastalığı mevcut.

https://www.florence.com.tr/doc-dr-rifat-rasier

Her ikisinin de muayenehanesi mevcut ayrıca.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sani, babam ile az evveli görüştüm
Tedavi için kullanılan ilaçlar ve uygulama, görsel dvd vs hazırlıyor. Bunları mail ile mi atayım yoksa randevu alıp gideyim mi?

Randevu öncesi ön bilgi babında

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
18 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sani, babam ile az evveli görüştüm
Tedavi için kullanılan ilaçlar ve uygulama, görsel dvd vs hazırlıyor. Bunları mail ile mi atayım yoksa randevu alıp gideyim mi?

Randevu öncesi ön bilgi babında

Abi ona ben değil, asistanı ile bi görüş istersen, kendisi karar versin. Davut bey en iyi cevabı verecektir.

Ama ben de olsam, sizin yaptığınızı yapar, her şeyi toparlar, öyle giderdim.

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Geçmiş olsun. İstanbul u çok bilmem ama samsun 19 mayıs üniversitesinden samsun dünya göze oradan da şişli memorial a giden ve arada samsundan oğlumun kontrol için kendisini ziyaret ettiğimiz prof. Dr dilek erkan on numara doktordur. Ama muayenesi pahallı. Özel sigorta varsa değerlendirebilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...