İçeriğe Yönlendir

60 Bin Civarı Araç tavsiyesi

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Mondeo da alamadım ki.
Buna üzülmezdim :)

Oto pazarı var mı ya halen?
Pazar da artiz var gel filmleri izle çok zevkli
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Şimdi, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Buna üzülmezdim :)

Düşük km'li konili bi mk3 varmış, soteye yattım bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ava giderken avlanma sendromu olmasın da
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
8 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:
9 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Ava giderken avlanma sendromu olmasın da

Neyse, en iyi mondeo arkadaşının mondeosu demişler.

Ben Alfa'yı satarsam aynısının QV'si ya da arkadan itişli bir Alman almak için satarım inşallah.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Bir saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Mehmet ben eski üyemiz Erol esere Mersin’den almıştım buaraçtan. Ben çok beğenmedim şanzımanını. Ha belki Ozaman BMW vardı onla kıyaslamış olabilirimde.

Zf şanzımanla kıyaslamışsın abi 😀

Yeni kasaları eat6 kullanıyor çok memnunlar ama bunun yorumları kötü diye hatırlıyorum. Sonuçta d sınıf araba, denemek lazım

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

508 iyidir, doluları da acayip doludur. Eat6 mıdır nedir iyi diyorlar ona da. Fakat bunların dizeli olsa daha iyi olur diyorduk bugüne kadar. Eğer benzinliler ön plana çıkacaksa benzinli almanın tam zamanı.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
4 saat önce, Koray Demir yazdı:

İlerleyen dönemde benzinin ne olacağı belli değil litre fiyatı 10 lira dahi olabilir seneye misal. Tsi 7 lt tükettiği yerde aynı seviyede lpgli Japon atmosferik bir araç 8.5 lt lpg yakıyor. Ankara için konuşuyorum benzin litre fiyatı 6.35 tl lpg litre fiyatı 3.09 tl. Varın uzun vadede maliyet ve hesabı siz yapın. Yaklaşık %40-50 oranında tasarruf farkı mevcut. Uzun vadede çok km yapıyorsanız bir araç parası çıkarır. Yoksa tsi kötü araçtır demedim 😊

Bende lpg ye ısınamadım bir türlü. 
Araç benzinli ise benzin, dizelse dizel olcak.

Çok aşırı km'ler yapılmıyorsa, bence gereksiz. Hem takılırken toplu para veriyorsun hemde kullanım süresi boyunca diğer parçaların erken arıza vermesine neden oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Dilerseniz bende variant var...
2006 Model 2.0 tdı Manuel ama tatminkar d635f519e8a906439abf23bd346e77e9.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
2 dakika önce, Alper Aytar yazdı:

Dilerseniz bende variant var...
2006 Model 2.0 tdı Manuel ama tatminkar d635f519e8a906439abf23bd346e77e9.jpg

Model yükseltmek istiyorum Alper bey, teşekkür ederim

Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

508 iyidir, doluları da acayip doludur. Eat6 mıdır nedir iyi diyorlar ona da. Fakat bunların dizeli olsa daha iyi olur diyorduk bugüne kadar. Eğer benzinliler ön plana çıkacaksa benzinli almanın tam zamanı.

Eat6 2015 sonrasında mevcut, onlar limiti aşıyor. Benzinli olanlar turbo beslemeli 156 HP imiş. Prins vsi2 di sistem takılıyormuş ama şu an 1400€ civarı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
34 dakika önce, Uğur Kamil yazdı:

Bende lpg ye ısınamadım bir türlü. 
Araç benzinli ise benzin, dizelse dizel olcak.
Hem takılırken toplu para veriyorsun hemde kullanım süresi boyunca diğer parçaların erken arıza vermesine neden oluyor.

Ben de bir zamanlar aynen böyle düşünüyordum ısınamamıştım bir türlü ta ki gezme sevdası yüzünden yılda 20-25 bin km yapana kadar. Sıfır alıp 100 bin km yol yapsan aradaki fark kaba hesapla yaklaşık 20.000-TL o da zamsız fiyatlar üzerinden gidersek. 3.000-TL lpg kiti bedelini düşersek geriye 17.000 kalıyor. Tsi’da şöyle bir durum var tork dağlımı çok güzel ve dengeli ayarlanmış patlama bekleme vs yok gaza bastıkça basası geliyor insanın haliyle de çift haneleri görmek olağan yakıyor da yakıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

2017 model olsun sorunsuz olsun derseniz forum indirimi yaparız😉

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Toyota bayilerinde araç kalmamış. Ne life manuel, ne de touch paket otomatik yok. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...