İçeriğe Yönlendir

Çamaşır Makinesini Göndermeden Önce

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Haşmet Güngör
(düzenlendi)
8 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Köksal bey bir bayan hastayı ameiyat edecektim ameliyatı anlatıyorum eşi ve kendisine. Anlattım adam ağız yüz eğiyor falan. Sonra dedi ki hocam çok anlatmana gerek yok dedi meslektaş sayılırız. Ne iş dedim. KASABIM dedi. :)  Yalnız biz çıkardığımızı geri dikiyoruz dondurucuya koymuyoruz dedim. 😁

😀😀 King  bir Beyin cerrah'ı ile tanışsa  ne der acaba ?

"bende beyin tamir ediyorum, hemde led de takıyom".

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
20 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Işıl ışıl hemde. Fikre göre renk değiştiren beyin yaparım 

Abi bu devirde o dediğin pek para etmez. Aynı şeyi benim saha için yapsak var ya PATLADI GİTTİİİİ :) 

Bence bunu bir ara detaylandıralım abi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
5 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Abi bu devirde o dediğin pek para etmez. Aynı şeyi benim saha için yapsak var ya PATLADI GİTTİİİİ :) 

sizi yan yana getirmemek lazım Çok tehlikeli bir 2 li olursunuz.😅

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Cem Dilmen yazdı:

Vaktinde diş için gittiğim yerde baktım aydınlatma ampülü h7. Dedim bunun daha güçlüsünden yapsam işini görür mü. Bayan Dr hemde nasıl dedi. O zamanlar mavi boyalı h7 bulup takmıştım. Bedavadan dişlerimi temizledi. Bir yıl da iki kere :)

1 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Geçen Rize dönüşü niyeti bozdum uğramak için ama planlar değişti. Şenlik olurdu Çankırı'da 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
15 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Vaktinde diş için gittiğim yerde baktım aydınlatma ampülü h7. Dedim bunun daha güçlüsünden yapsam işini görür mü. Bayan Dr hemde nasıl dedi. O zamanlar mavi boyalı h7 bulup takmıştım. Bedavadan dişlerimi temizledi. Bir yıl da iki kere :)

Geçen Rize dönüşü niyeti bozdum uğramak için ama planlar değişti. Şenlik olurdu Çankırı'da 

İzmir'de ki dişçi mi bu abi? :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
43 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bayan Dr

Kilit kelime bunlar. Doktor bayandan muayene. Yok, arabaydı o sanki.

Neyse, sonuçta H7 ampüle neler neler olmuş, rota değişiklikleri planlanmış falan.

Bunu ocakbaşında bi konuşalım biz, ona göre ablamız duymadan sen arabanın anahtarını bana devredersin, konuyu şeederiz biz :p

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)
6 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Neyse, sonuçta H7 ampüle neler neler olmuş, rota değişiklikleri planlanmış falan.

Bunu ocakbaşında bi konuşalım biz, ona göre ablamız duymadan sen arabanın anahtarını bana devredersin, konuyu şeederiz biz :p

Sani, pcyi ağzına burnuna kürek gibi vururum. 6 ay pipet ile beslenirsin. 💀

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bunu ocakbaşında bi konuşalım biz, ona göre ablamız duymadan sen arabanın anahtarını bana devredersin, konuyu şeederiz biz [emoji14]
Senin 4 çekerin yok mu? Olan var olmayan var
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal bey bir bayan hastayı ameiyat edecektim ameliyatı anlatıyorum eşi ve kendisine. Anlattım adam ağız yüz eğiyor falan. Sonra dedi ki hocam çok anlatmana gerek yok dedi meslektaş sayılırız. Ne iş dedim. KASABIM dedi. [emoji4]  Yalnız biz çıkardığımızı geri dikiyoruz dondurucuya koymuyoruz dedim. [emoji16]
abooo :) bu sözü Nasrettin Hoca söylese tarihe geçerdi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
23 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Kesinlikle abi. Servet abinin dediği gibi niyeti bozmuştuk geçen ay ama nasip olmadı. Ama illaki bir gün bir araya gelecez. O zaman artık diğerleri düşünsün :) 

22 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Abi ha diş ha kuş. Bence olur o iş olur :)  

13 saat önce, Tahir Ak yazdı:

abooo :) bu sözü Nasrettin Hoca söylese tarihe geçerdi :)

:) Teşekkür ederim Tahir Bey,

Valla daha ne sözler var da Forumun edebini bozmayayım diye yazamıyorum...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...